partner serwisu

ASUS Disk Unlocker 1.0

Pobierz
System:
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
5,17 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1113
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Specjalne rozwiązanie dla użytkowników płyt głównych firmy ASUS, które pozwoli im cieszyć się pełną pojemnością dysków większych niż 2048GB.

Rozwój sprzętu komputerowego po raz kolejny napotyka na technologiczne ograniczenie, o którym w momencie projektowania innych technologii nikt nie myślał. Niedawno pojawiły się na rynku dyski o pojemności 3TB, ale z powodu ograniczeń natury programowo-technicznej (system operacyjny i/lub BIOS) niemożliwe było korzystanie z całości przestrzeni dyskowej gdy tak duży dysk był używany jako jedyny w systemie. Opatentowane przez firmę ASUS rozwiązanie zaprezentowane w jednym, prostym programie pozwala obejść te ograniczenia i cieszyć się nowym, dużym dyskiem twardym bez potrzeby pozostawienia jego części nieużywanej.

Ograniczenia: program działa tylko z płytami głównymi firmy ASUS.

Uwaga: ze względu różne działanie programu w różnych systemach Windows oraz realnego niebezpieczeństwa utraty danych na wskutek nieostrożnego używania programu, przed przystąpieniem do jego używania zalecane jest zapoznanie się z instrukcją obsługi oraz wykonanie kopii bezpieczeństwa wrażliwych danych.

 

ASUS Disk Unlocker

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.