partner serwisu

ARK: Survival Evolved 235

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x64)
Windows 8 (x64)
Windows 10 (x64)
Windows 8.1 (x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
40,0 GB
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
6301
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Symulator przetrwania, którego akcja dzieje się na tajemniczej wyspie ARK. Wyspę, prócz nam podobnych zagubionych ludzi, zamieszkują różnego rodzaju dinozaury i tylko od nas zależy czy staniemy się ich pożywieniem, czy może jednak to my wykorzystamy je do własnych celów.

Na wyspę trafiamy bez jakiegokolwiek wyposażenia, czy choćby ubrania. Na początku naszej przygody to nie dinozaury będą naszym największym zmartwieniem, a chłód i głód, które dość szybko dadzą się we znaki. Dlatego jak najszybciej musimy zdobyć ubranie i inne wyposażenie, by móc zacząć polować, rozpalić ognisko i zbudować schronienie. Bez tego nie przeżyjemy długo, a tym bardziej możemy zapomnieć o oswojeniu dinozaura. Jest ich obecnie ponad 50 rodzajów, a w finalnej grze możemy spodziewać się ponad 100 różnych gatunków. To od nas i naszej zdolności współpracy z innymi graczami zależy, w jaki sposób zdecydujemy się zdobyć dinozaura i jak wielki będzie to osobnik. Możemy np. zranić go by stracił przytomność, a następnie pomóc mu odzyskać zdrowie, karmiąc go każdego dnia. Oswojony dinozaur to same korzyści. Dzięki niemu zabierzemy ze sobą większą ilość przedmiotów, pokonamy szybciej wielkie odległości, a nawet dostaniemy się we wcześniej niedostępne miejsca (pterodaktyle!). Ale nawet dosiadając dinozaura nadal musimy uważać, tym bardziej że nasz pupil może stanowić łakomy kąsek dla innych. Warto wspomnieć o możliwości hodowania własnych dinozaurów, które będą dziedziczyły cechy rodziców, pozwalając stworzyć jeszcze bardziej silne i wytrzymałe osobniki.

Gra Ark oferuje zdecydowanie więcej możliwości, począwszy od rozbudowanego systemu pozyskiwania, przetwarzania i budowania z surowców przedmiotów, a także struktur mieszkalnych, przez uprawę roślin stanowiących podstawę wyżywienia nas i naszych niektórych pupili, skończywszy na możliwości stworzenia własnego plemienia, a nawet składania ofiar mitycznym stworom. Kierowany przez nas bohater opisany jest zestawem różnego rodzaju statystyk, które ulegają rozwojowi wraz z naszymi postępami w grze. Każde odkrycie nowej lokalizacji czy wykonanie akcji da nam punkty doświadczenia, które wykorzystany na rozwój, naukę nowych schematów wytarzania przedmiotów czy wzmacniania naszych zwierzaków.

Stworzony w grze świat żyje, używane w nim przedmioty ulegają zużyciu, każdy element posiadanego ekwipunku może zostać ukradziony, więc lepiej zabezpieczyć go na czas snu pułapkami lub zwierzęcymi strażnikami. Gracze mają możliwość zostawiania wskazówek i znaków innym. Grę stworzono przy użyciu Unreal Engine 4, co pozwoliło osiągnąć niesamowite efekty graficzne, a także pozwoliło na łatwe tworzenie własnych elementów gry w udostępnionym edytorze, oraz ich dystrybucję w Warsztacie Steam. Dodatkowo przewidziano możliwość uruchomienia własnego serwera, co pozwoli stworzyć własne środowisko rozgrywki.

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
  • Procesor: Dwurdzeniowy 2 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: Zgodna z DirectX 10, 1GB RAM
  • Miejsce na dysku: 40 GB

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.