partner serwisu

AQQ 3.0.2.80

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
7,54 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
adware
Liczba pobrań:
17708
Średnia ocena:
Twoja ocena:

AQQ to wieloprotokołowy komunikator, dzięki któremu użytkownik nie traci znajomych z GG, Tlenu, Spika czy numerów telefonów.

Program umożliwia prowadzanie rozmów i czatów za pomocą protokołów Gadu-Gadu oraz Jabber/XMPP - obsługa kont: Tlen, GTalk, NkTalk, Spik i AQQ. Zaawansowani użytkownicy dzięki użyciu transportów sieci Jabber/XMPP mogą rozmawiać w sieciach: AIM, ICQ, IRC, MSN, QQ i Yahoo!. Dzięki trybowi incognito w oknie rozmowy będzie możliwe przeprowadzanie rozmów prywatnych, w których wszelkie wiadomości i obrazki nie będą nigdzie zapisywane. Dodatkowo możliwe są rozmowy audio-video między użytkownikami programu AQQ. W raz z rozwojem programu dodana została obsługa portali społecznościowych Facebook, Twitter i Blip - zmiana statusu czy wysłanie nowej wiadomości może zostać zrealizowane bezpośrednio z aplikacji, bez potrzeby odwiedzania stron serwisów. Wiadomości, w tym też wiadomości SMS czy wysyłane pliki są przechowywane w archiwum, gdzie bez problemu określimy niektóre z nich jako ulubione dla łatwiejszego przeglądania starej korespondencji. Każda widoczna w programie ikona może zostać dopasowana według własnych upodobań. Aplikacja posiada wiele ciekawych wtyczek dostępnych na stronie producenta. Do najciekawszych z nich można zaliczyć wtyczkę SayAQQ, która umożliwia odczytywanie przychodzących wiadomości ludzkim głosem.

AQQ

2013.10.11, 12:25
ma wady jak i zalety
(wersja: 2.4.5 Prime Build 50)
Podobnie jak wcześniejsze wersje, AQQ ma problemy po wznowieniu komputera z wygaszacza ekranu czy uśpienia. Sprawdzone na Win7 i Win8 na różnych płytach więc nie jest to indywidualny problem jednej konfiguracji.
Objawy: po wznowieniu sesji komunikator przechodzi co prawda do trybu aktywności ale umiera dźwięk systemu Windows jeśli w tym czasie również był uruchomiony firefox i cokolwiek używało wtyczki flash. Uruchomione elementy flash zgłaszają nieznany problem :(. Przywrócenie starych wersji flasha eliminuje co prawda konflikt z komunikatorem, ale to nie jest rozwiązanie, podobnie jak restartowanie przeglądarki i AQQ by załapało ponownie HDaudio.
Jednak jako alternatywa do GG to zdecydowanie lepszy wybór, zresztą wszystko jest lepsze od Nowego GG który skończył się w chwili sprzedaży komunikatora przez jego pierwszego autora.
2011.07.25, 18:20
ode mnie
(wersja: 2.2.5 Build 10)
W obecnej wersji domyślna skórka została zastąpiona jej nowszą wersją, której autorem jest użytkownik Silverlight. Spora ilość wtyczek i kompozycji do AQQ znajduje się na stronie http://www.aqqnews.pl Jest tam też AQQ w wersji Portable, które polecam wszystkim użytkownikom.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.