partner serwisu

AOMEI Partition Assistant Standard Edition 6.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
9,57 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
6199
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Zaawansowany, ale jednocześnie prosty w obsłudze program przeznaczony do zarządzania partycjami na dysku twardym. Pozwala tworzyć i usuwać partycje, przenosić system operacyjny z HDD na SDD, konwertować NTFS na FAT32 i odwrotnie, a także ukrywać oraz klonować dyski.

AOMEI Partition Assistant Standard Edition to bogaty w funkcje program przeznaczony do zarządzania partycjami na dysku twardym. Pozwala na tworzenie nowych partycji, konwertowanie istniejących, formatowanie, usuwanie, klonowanie, ukrywanie, wymazywanie, dzielenie, łączenie czy przesuwanie dysków wirtualnych.

Obsługę aplikacji ułatwia zestaw przygotowanych przez twórców kreatorów, np. rozszerzania partycji systemowej, kopiowania dysku, migrowania systemu operacyjnego na inną partycję (w tym na dysk SSD), konwertowania NTFS do FAT32 czy odzyskiwania partycji. Kreator Windows To Go pozwala na stworzenie bootowalnego pendrive'a do odzyskiwania systemu.

Poniżej kreatorów na lewym pasku bocznym znajdziemy listę operacji dyskowych. Pozwalają one skopiować zawartość jednej partycji na drugą (klonowanie), wymazać trwale wszystkie dane, oczyścić dysk ze zbędnych plików czy odbudować Master Boot Record (sektor startowy) dysku twardego. Możliwa jest ponadto konwersja do standardu GPT.

AOMEI Partition Assistant Standard Edition wyświetla listę wszystkich znalezionych napędów fizycznych oraz - po zaznaczeniu dowolnego - prezentuje układ partycji dysku (kolejność, rozmiar) w formie przejrzystego wykresu. Opisywany program to jedna z najbardziej rozbudowanych darmowych propozycji w swojej klasie.

AOMEI Partition Assistant

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.