partner serwisu

AMD System Monitor 1.0.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
919 KB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
2172
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Narzędzie monitorujące obciążenie procesora (CPU), karty graficznej (GPU) oraz wykorzystanie pamięci RAM. Program został zaprojektowany specjalnie dla nowych APU (Accelerated Processing Unit) firmy AMD, ale obsługuje również procesory AMD Phenom i Athlon, oraz karty graficzne AMD (dyskretne i IGP).

Wraz z pojawieniem się nowego produktu firmy AMD, czyli APU zaistniała potrzeba pokazania, w jaki sposób komputer wyposażony w APU radzi sobie w różnego rodzaju zastosowaniach i jak podczas pracy prezentuje się obciążenie CPU i GPU. AMD System Monitor prezentuje te informacje w formie graficznej, udzielając informacji na temat aktualnego obciążenia poszczególnych rdzeni procesora i procesora graficznego. Dla rdzeni procesora dodatkowo prezentowane jest aktualne taktowanie (choć nie zawsze jest dokładne), a w przypadku GPU informacje zawierają taktowanie, taktowanie pamięci oraz ilość obrotów wentylatora (o ile jest taki zainstalowany na karcie graficznej). Ostatnim elementem monitorowanym przez program jest pamięć RAM. Aplikacja prezentuje informacje na temat taktowania modułów pamięci oraz jej wykorzystania przez system operacyjny. Wszystkie dane zebrane podczas monitorowania mogą być na bieżąco zapisywane w pliku XML w celu dalszej obróbki i analizy.

Uwaga: program wymaga zainstalowanego pakietu Microsoft .NET Framework 4.0 lub nowszego.

AMD System Monitor

2013.05.29, 16:48
fajny ale brak powiadomien tray
(wersja: 1.0.0)
jest to super program chciałbym mieć jego odpowiednik w tray-u było by super bo tak to ciężko o taki dobry program do pokazywania obciążenia processorka i grafiki w mojej toshibie 64bitowej
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.