partner serwisu

AMD Radeon RAMDisk 4.4.0 RC34

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
7,80 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
2715
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja przygotowana z myślą o użytkownikach modułów pamięci RAM wyprodukowanych przez firmę AMD i nie tylko. Pozwala na wygodne utworzenie i zarządzanie powierzchnią dyskową umieszczaną w pamięci RAM, która może być szybsza nawet niż dyski SSD.

Komputery osobiste są wyposażane w coraz większe ilości pamięci operacyjnej. Niestety nadal wykorzystanie dużej ilości pamięci RAM przez aplikacje należy do rzadkości. Dlatego też dysponując dużą ilością pamięci można pomyśleć o utworzeniu w niej RAMDysku, który można używać jak normalny dysk. Z jedną zasadniczą różnicą - będzie on niezwykle szybki.

AMD Radeon RAMDisk upraszcza do minimum tworzenie i zarządzanie RAMDyskiem. W zależności od ilości zainstalowanej w komputerze pamięci RAM, możemy utworzyć RAMDysk nawet o pojemności 4GB. Gdy jesteśmy posiadaczami modułów pamięci firmy AMD, to pojemność wzrasta aż do 6GB. Z utworzonego przez program RAMDysku można korzystać z jak każdego normalnego dysku twardego. Aplikacja umożliwia zapisywanie zawartości takiego dysku na dysk fizyczny w przypadku wyłączenia lub restartu komputer, oraz ponowne wczytanie danych przy uruchamianiu systemu. Nie zabrakło również historii operacji przeprowadzanych na RAMDysku.

AMD Radeon RAMDisk

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.