partner serwisu

ALLConverterToPSP 1.3

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
4,60 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1151
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Pierwszy, łatwy w obsłudze konwerter wszelkich plików audio/video pod urządzenia typu PSP firmy Sony, z możliwością dodania napisów.

ALLConverter to PSP jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników PSP, którzy chcą szybko i sprawnie skonwertować dowolny film Video czy muzykę tak aby mozna ją było odtworzyć bez problemu na PSP. Wersja ta posiada przekonfigurowane profile do PSP, które pozwalają na wejściu wybrać dowolny plik video i audio (np. DivX, Xvid, MKV, FLV itd.), a następnie plik z napisami (TXT, SUB, SRT, SMI, MPL2) aby stworzyć plik, który będzie odtworzony na PSP.

Proces jest wyjątkowo szybki, jednakże można w każdym momencie włączyć pauzę lub wyłaczyć konwertowanie. Nie musisz jak w innych programach wybierać skomplikowanych opcji jak bitrate, rozdzielczość itp. bo ALLConverter to PSP dopasowuje każdy film dokładnie pod Twoją konsolę i w trybie Hi Quality masz dokładnie rodzielczośc Twojego urządzenia, a jeżeli masz starsze urządzenie lub chcesz miec mniejszy plik ustawienia Lo Quality są właśnie dla ciebie.

Uwaga: Wszelkie ustawienia napisów pobierane są z ustawień odtwarzacza ALLPlayer, dostepnego w naszym serwisie z plikami.

Uwaga: drugi link zawiera wersję przenośną, która nie wymaga instalacji.

 

ALLConverter to PSP

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.