partner serwisu

ALLConverterTo3GP/GSM 1.2

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
5,10 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1290
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja umożliwia prostą konwersję filmów w DivX, MP4, MKV itp., jak i tych ściągniętych z YouTube do formatu, który będzie odtwarzany przez wszystkie popularne telefony komórkowe.

ALLConverter to 3GP/GSM jest kolejnym z cyklu konwerterów, które propagują łatwość oraz intuicyjność obsługi.  Tak jak i w poprzednich konwerterach, tak i w tym przypadku użytkownik ma możliwość dodania zewnętrznych napisów, które zostaną wyświetlone w oknie wraz z filmem.  Napisy te zostaną dodane na stałe do pliku video, co spowoduje, iż zostaną proporcjonalnie zeskalowane do dowolnej wielkości ekranu telefonu komórkowego. W odróżnieniu od pozostałych konwerterów ALLPlayer będzie w stanie przygotować skórki dedykowane pod każdy telefon, na który zostanie zebrane ponad 100 głosów.  Dorobiona skórka będzie nie tylko dawała możliwość łatwiejszej obsługi samej konwersji, ale i pozwoli użytkownikom na otrzymanie funkcji zaawansowanych, związanych z wykorzystaniem rzeczywistych rozdzielczości danego telefonu (np. telefony LG które obsługują formaty DivX).

Uwaga: Wszelkie ustawienia napisów pobierane są z ustawień odtwarzacza ALLPlayer, dostepnego w naszym serwisie z plikami.

 

ALLConverterTo3GP/GSM

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.