partner serwisu

ALLConverter PRO 1.3

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
6,60 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
shareware
Liczba pobrań:
2900
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosty w obsłudze, szybki w działaniu konwerter plików wideo oraz ripper płyt DVD-Video.

ALLConverter Pro powstał jako alternatywa dla skomplikowanych programów do konwersji, gdzie użytkownik musiał przebijać się przez wiele trudnych do zrozumienia i użycia funkcji, ustawień, optymalizacji obrazu czy dźwięku. Program pozwala na szybką, i nie chodzi tu o sam proces przetwarzania, konwersję plików do wybranego formatu wynikowego. Wystarczy dodać pliki/folder/płytę DVD-Video do listy, wybrać jeden z predefiniowanych profili odpowiadających poszczególnym urządzeniom przenośnym, odtwarzaczom stacjonarnym czy dowolnemu formatowi odtwarzanemu przez odtwarzacze multimedialne na komputerze. Oczywiście dla osób, które czują potrzebę własnoręcznego dostosowania ustawień kodeków, przewidziano taką możliwość - od wyboru kodeka audio, ilości kanałów, bitrate, zmiany głośności po wybór kodeka wideo, rozdzielczości obrazu, bitrate obrazu, obrotach i odbiciu w pionie/poziomie, po proste opcje edycyjne jak przycinanie obrazu, przycinanie filmu, skończywszy na możliwości nałożenia znaku wodnego. Nie zapomniano również o możliwości nałożenia na wideo napisów z zewnętrznego pliku. Program pozwala wybrać czcionkę, kolor, rozmiar, rozmiar ramki, jeden z 4 rodzajów napisów, ich położenie na filmie oraz czas wyświetlania poszczególnych kwestii dialogowych (na sztywno lub przy użyciu funkcji Inteligentnych napisów).

Obsługiwane formaty plików: DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD-Video, WMV, AVI, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, 3GP, FLV.

Obsługiwane profile urządzeń: iPad, iPod, iPhone, iPhone 4G, iPod touch, KIN One & Two, Apple TV, Zune, PSP, Walkman, Archos, Creative Zen, PMP iRiver, Sandisk Sansa, PS3, Wii, Xbox360, inne przenośne urządzenia wideo, telefony komórkowe i odtwarzaczach MP4/MP3

Ograniczenia: okienko przypominające o rejestracji pojawiające się od czasu do czasu, znak wodny na materiale wynikowym, brak możliwości nałożenia własnego znaku wodnego.

ALLConverter Pro

2011.03.16, 10:32
Dobry i łatwy konwerter
(wersja: 1.1)
Działa świetnie. Szybko i bezproblemowo.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.