partner serwisu

ACDSee Photo Editor 6.0.359

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
64,5 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
161
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program skierowany do wszystkich początkujących i średnio zaawansowanych miłośników fotografii, którzy są zainteresowani szybką oraz wygodną obróbką zdjęć. Wbudowane narzędzia i filtry pozwalają na poprawienie ekspozycji czy nasycenia kolorów na fotografiach z wakacji lub rodzinnych imprez.

ACDSee Photo Editor to program do edycji grafiki bitmapowej o całkiem dużych możliwościach. Twórcy aplikacji postawili na wygodę obsługi, tak ważną dla mniej zaawansowanych użytkowników. Interfejs podzielono na kilka segmentów - główna część w środku prezentuje aktualnie otwarte zdjęcie.

Poniżej znajduje się pasek z miniaturami, który umożliwia przełączanie się miedzy edytowanymi fotografiami i przenoszenie elementów między nimi. Na górze mamy trzy paski - pierwszy to standardowe menu z ikonami typu Cofnij/Ponów, Zwiększ zoom/Zmniejsz zoom czy Wytnij/Kopiuj/Wklej.

Poniżej znajduje się szeroki pasek z podstawowymi narzędziami umożliwiającymi automatyczne poprawianie zdjęć, usuwanie efektu czerwonych oczu, używanie pędzla, dodawanie etykiet tekstowych itp. Jeszcze niżej mamy pasek informacyjny z danymi na temat rozmiaru grafiki oraz opcjami dotyczącymi zmiany tego rozmiaru.

Po prawej znajduje się m.in. sekcja Adjustments, która zawiera dziesiątki filtrów i efektów, takich jak Sepia, Rozmycie, Krystalizacja czy Flara obiektywu. Zarówno liczba jak i efekty działania filtrów są porównywalne z ofertą innych edytorów graficznych ze średniej półki, takich jak np. Adobe Photoshop Elements.

Okres testowy: 30 dni. Aby uruchomić program konieczne jest zarejestrowanie się oraz podanie prawdziwego adresu e-mail, na który wysyłany jest kod aktywacyjny.

ACDSee Photo Editor

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.