partner serwisu

ABBYY FineReader Professional 12.0.101.264

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
351 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
45012
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Znana i doceniana na całym świecie aplikacja do rozpoznawania pisma (OCR/ICR), zarówno drukowanego jak i pisanego. Program potrafi przekształcić zeskanowane dokumenty, cyfrowe zdjęcia dokumentów czy dokumenty w formacie PDF na postać edytowalną.

ABBYY FineReader to inteligentne oprogramowanie OCR dla użytkowników indywidualnych, małych firm i instytucji, pozwalające przekształcać skanowane dokumenty lub serię obrazków w formacie BMP, JPEG, JPEG2000,TIFF, JBIG2, DCX, PCX, PNG, DIB, WDP, oraz pliki PDF do postaci umożliwiającej edycję i przeszukiwanie, na pliki DOCX, ODT, RTF, XLSX, HTML, PPTX, TXT, CSV, FB2/EPUB, DjVu i przeszukiwalne pliki PDF. Oferowane przez nie zaawansowane funkcje rozpoznawania dają użytkownikowi możliwość uwolnienia danych zawartych w dokumentach i obrazach, równocześnie eliminując potrzebę ręcznego przepisywania i formatowania.

  • Wyjątkowa jakość rozpoznawania i zachowania układu - przekształcanie dokumentów papierowych do postaci cyfrowej, bez ręcznego przepisywania i formatowania, dzięki sprawdzonej technologii, która oferuje nawet 99% dokładności.
  • Technologia adaptatywnego rozpoznawania dokumentów ADRT do rekonstrukcji logicznej struktury i formatowania dokumentu - odtwarzanie oryginału z precyzyjnie zrekonstruowanymi atrybutami formatowania, które w wynikowym dokumencie programu Microsoft Word lub OpenOffice.org Writer pojawiają się jako rodzime elementy formatu: spisy treści, hierarchiczna struktura nagłówków, nagłówki i stopki, nagłówki pionowe, przypisy, numery stron, wykresy, tabele, podpisy pod tabelami i wykresami, a także style czcionek.
  • Zaawansowana technologia rozpoznawania zdjęć z aparatu cyfrowego i telefonu komórkowego - rozpoznawanie wykonanych „w biegu" cyfrowych zdjęć dokumentów, dzięki ulepszonym funkcjom korekcji obrazu i przetwarzania, dającym lepsze wyniki rozpoznawania. Należą do nich korekcja szumów, poruszeń i zniekształceń obrazu.
  • Kompleksowa praca z plikami PDF - zapisywanie dokumentów w przeszukiwalnych plikach PDF lub plikach PDF/A na potrzeby długoterminowego przechowywania, ochrona plików hasłem i nawet 10-krotna kompresja dzięki udoskonalonemu mechanizmowi MRC.
  • Niezrównana wydajność pracy - inteligentne narzędzie do automatycznego wykrywania języka i do korekty. Oszczędność czasu potrzebnego na przetwarzanie, dzięki predefiniowanym poleceniom "Szybkie zadania", pozwalającym błyskawicznie wykonać najpopularniejsze zadania związane z rozpoznawaniem, możliwości przekształcania dokumentów wprost z aplikacji pakietu Microsoft Office, a także szybkiemu dostępowi do funkcji programu z poziomu Eksploratora Windows. Aplikacja zoptymalizowana jest pod kątem pracy z procesorem wielordzeniowym, aby do maksimum wykorzystać możliwości stacji roboczej.
  • Nowy tryb czarno-biały - jeszcze bardziej wydajne i skuteczne przekształcanie dokumentów typu umowy, pisma, gazety czy ksiązki.
  • Łatwe i elastyczne tworzenie książek elektronicznych - możliwość przekształcania dokumentów do formatów ePub (Electronic Publication) i fb2 (FictionBook) obsługiwanego przez czytniki książek w formacie elektronicznym, tablety czy smartfony.
W pakiecie z programem otrzymujemy również program ABBYY Screenshot Reader (niedostępny w wersji testowej), dzięki któremu możemy wykonywać zrzuty ekranu i od razu je rozpoznawać.

Po więcej informacji odsyłamy na stronę programu.

Okres testowy: 15 dni lub 50 stron przetworzonych, jednorazowo można zapisać tylko 1 stronę.

ABBYY FineReader Professional

ABBYY FineReader Professional

ABBYY Screenshot Reader

2015.01.22, 09:25
Bład programu
(wersja: 12.0.101.264)
FineReader 12 Proffesional - Program nosi w sobie sporo błędów i nie zamyka zmienionych pdfów - po prostu wyłacza się bez możliwości zapisania zmienionego pliku. Abbyy zasłania sie licencją i nie przyjmuje żadnych argumentów do reklamacji że program jest nie sprawny i nie działa poprawnie, a zgłaszałem to do pomocy technicznej, która od 2 miesięcy nie może poradzić sobie z problemem - generalnie ma to gdzieś. Po kilku rozmowach mogę stwierdzić że maja klienta głęboko w d..., w sczególności pseudo handlowiec. Nie polecam jeżeli - zależy wam na 100 pewności że uda czy nie uda się zamkąć waszego dokumentu proponuje poszukać czegoś innego na rynku. Abby generalnie nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakość swojego produktu także po zakupie i akceptacji licencji jesteście zdani na szczęscię że program będzie działał poprawnie bo na reklamowanie złego działania programu możecie tylko pomarzyć. Piszę to z własnego doświadczenia i tego jak zostałem obsłużony. Generalnie firma ma to wszystko gdzieś.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.