partner serwisu

60 Seconds! pełna wersja

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
3,00 GB
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
17222
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Nietypowa gra zręcznościowo-strategicznej, w której mamy 60 sekund na zebranie jak najbardziej przydatnych przedmiotów oraz rodziny, a następnie przeżycie jak najdłużej w przydomowym schronie.

Gracz wciela się w Teda - przykładnego ojca i męża, wiodącego szczęśliwe życie z rodziną gdzieś na przedmieściach, w wczesnych latach 50-tych ubiegłego wieku. Do czasu, gdy radio podaje komunikat, że za 60 sekund nastąpi wybuch nuklearny. Na szczęście, jak przystało na okres zimnej wojny, w domu znajduje się schron, a jak się później okazuje, 60 sekund to naprawdę dużo czasu by zabrać ze sobą niezbędny ekwipunek oraz członków rodziny.

Rozgrywkę urozmaica fakt, że rozkład domu i rozmieszczenie wyposażenia jest generowane losowo, a co za tym idzie każda rozgrywka będzie unikalna, a przez to trudniejsza. Ale dotarcie do schronu to dopiero początek przygody, w końcu trzeba tam jeszcze przeżyć. Każdy zabrany z nami domownik, sprzęt i pożywienie okaże się niezwykle przydatny w obliczu nadchodzących dni. Racjonuj zapasy pożywienia i wody, z głową zarządzaj posiadanymi zasobami, podejmuj trudne decyzje, uważnie słuchaj komunikatów z centrum kryzysowego,

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.