partner serwisu

4K YouTube to MP3 2.12.0.1585

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
26,5 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
3096
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Darmowa aplikacja do konwersji materiałów wideo ze znanych serwisów hostingowych do postaci mp3 (i innych). Pozwala w prosty sposób pobrać, przekonwertować i zapisać muzykę m.in. z serwisu YouTube.

4K YouTube to MP3 jest darmową aplikacją, dzięki której możliwe jest błyskawiczne i bezproblemowe pobranie, przekonwertowanie i zapisanie muzyki (lub innego strumienia audio) z materiałów wideo umieszczonych w serwisach hostingowych:

  • YouTube
  • Vimeo
  • Facebook
  • DailyMotion

Po skopiowaniu adresu url materiału wideo do schowka, wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji i muzyka zacznie automatycznie się pobierać. Możliwe jest wskazywanie adresów url innych stron internetowych, zawierających odtwarzacz jednego ze wskazanych wyżej serwisów. Ponad to program obsługuje playlisty i kanały serwisu YouTube (w tym przypadku zostanie dodatkowo wygenerowana playlista w formacie m3u). Pobrane i przekonwertowane pliki mogą zostać natychmiast odtworzone bezpośrednio w aplikacji.

Wśród kilku opcji programu możliwe jest wybranie wyjściowego formatu pliku między mp3, m4a i ogg, wybranie jakości strumienia i opcji kompresji. Poza folderem zapisu plików możliwe jest wymuszenie pobierania playlist i kanałów do osobnych folderów, włączenie generowania plików z playlistą, czy włączenie automatycznego przesyłania muzyki do serwisu iTunes.

 

Uwaga: Choć program jest darmowy, w wersji nieaktywowanej zawiera ograniczenie do 25 utworów na listę lub kanał w serwisie Youtube, a dodatkowo wyświetla reklamy.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.