partner serwisu

4K Video to MP3 2.2.1.810

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
28,0 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1154
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Darmowe narzędzie do konwersji wielu formatów wideo do MP3. Prostota aplikacji umożliwia konwersję zaledwie w kilku krokach, bez zbędnych dodatkowych ustawień.

4K Video to MP3 jest aplikacją umożliwiającą proste i szybkie przekonwertowanie dowolnego materiału wideo, do formatu MP3. Innymi słowy aplikacja umożliwia wydobycie z pliku wideo samej ścieżki audio i zapisanie jej po konwersji we wspomnianym formacie. Wspiera pliki wideo w formatach: avi, mkv, wmv, mp4, m4v, flv, 3gp, mpg, mpeg, webm, ts, m2ts, dv, mov, qt, divx, xvid.

Obsługa aplikacji ogranicza się jedynie do wskazania plików wideo, reszta wykonywana jest automatycznie. Wśród ustawień aplikacji znajduje się jedynie możliwość wyboru jednego z trzech formatów: mp3, m4a i ogg, jakości pliku wynikowego (od niskiej do wysokiej), ścieżki zapisu wygenerowanych plików audio i możliwość automatycznego transferu plików do iTunes.

Gotowe pliki dźwiękowe można odsłuchać bezpośrednio z poziomu aplikacji.

 

Uwaga: Instalator aplikacji domyślnie instaluje dodatkowe programy. Aby nie zostały zainstalowane, należy nie zgodzić się na ich warunki licencyjne.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.