partner serwisu

4K Video Downloader 3.3

Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
21,4 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
9773
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja umożliwiająca pobieranie na dysk filmów z popularnych serwisów wideo. Umożliwia pobranie filmów w wysokiej rozdzielczości wraz z napisami i ich konwersję do jednego z kilku obsługiwanych formatów (w tym audio).

4K Video Downloader umożliwia proste pobieranie filmów wideo z serwisów:

  • Youtube
  • Vimeo
  • Facebook
  • DailyMotion

W przypadku serwisu YouTube możliwości są większe, ponieważ potrafi pobrać również całe playlisty i kanały.

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu – wystarczy skopiować link do strony z wideo i kliknąć w programie „Paste Url”. Po sprawdzeniu strony, wyświetlone zostanie okno z możliwymi do pobrania formatami nagrań, oraz wyborem formatu, w którym pobrane multimedia zostaną zapisane. Możliwe jest również wcześniejsze ustawienie tych parametrów na stałe, aby nie było konieczne ich każdorazowe wybieranie. Co więcej, aplikacja pozwala na wklejanie linków do innych stron internetowych – jeśli są na nich obsadzone odtwarzacze z filmami, automatycznie je odnajdzie i zaproponuje pobranie znalezionych filmów.

4K Video Downloader pozwala na pobieranie wideo od najniższych rozdzielczości po HD i 4K, a dodatkowo także 3D i zapisywanie ich w formatach MP4, MKV, M4A, MP3, FLV i 3G, a następnie wygenerowanie playlisty. Wspiera pobieranie napisów, które można zapisać w formacie srt lub wtopić bezpośrednio w nagranie.

Uwaga: Choć autorzy reklamują aplikację jako całkowicie darmową, posiada ona jednak ograniczenie do 25 materiałów wideo na listach i kanałach serwisu YouTube, na których dodatkowo blokuje możliwość pobierania napisów. Funkcjonalności te odblokowywane są po zakupie licencji.

 

2014.05.19, 11:10
Ocena
(wersja: 3.3)
Przydatna rzecz. Warto ściągnąć, szczególniek że jest darmowa i nie ma ryzyka.
Edytowane przez moderatora (2014.11.25, 17:12)
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.