partner serwisu

3DS Max 2016 18.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x64)
Windows 8 (x64)
Windows 10 (x64)
Windows 8.1 (x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
330 KB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
22229
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Jedno z największych i najpopularniejszych narzędzi do projektowania i animowania grafiki trójwymiarowej. Oferuje ogromne możliwości, które można wykorzystać m.in. przy produkcji filmów, gier komputerowych czy też tworzeniu wizualizacji architektonicznych.

Aplikacja pozwala na stworzenie niemal dowolnego obiektu trójwymiarowego – jedynymi ograniczeniami są możliwości sprzętu, na którym został zainstalowany 3DS Max, oraz wyobraźnią projektanta.

Mnogość narzędzi oferowanych przez program pozwala na rozmaite przekształcenia podstawowych brył, od których rozpoczyna się cały proces modelowania. Wykorzystując wiele opcji, takich jak modyfikowanie ścian czy krawędzi obiektów, powielanie ich, przemieszczanie, zmianę rozmiarów czy też dodawanie nowych, użytkownik może swobodnie manipulować modelem, nad którym pracuje. Orientacja w trójwymiarowej przestrzeni roboczej nie powinna nikomu przysparzać większych trudności, a to dzięki funkcji jednoczesnego podglądu naszego projektu z czterech niezależnych od siebie kamer.

Projektowanie brył i obiektów to tylko część rozbudowanych możliwości programu. Wśród innych istotnych należy wymienić m.in. zaawansowane narzędzia służące do animacji  stworzonych przez nas modeli (w tym specjalny moduł do animowania postaci dwunożnych), symulację fizyki (oświetlenie, cieniowanie, wiatr, deszcz itp.) w danej scenie, a także szeroki wachlarz dostępnych tekstur i faktur, którymi można „pokrywać” poszczególne obiekty. Jeśli kogoś nie będą zadowalały podstawowe funkcje, może skorzystać z zewnętrznych pluginów, jeszcze bardziej powiększających liczbę dostępnych narzędzi.

Uwaga: po kliknięciu „Pobierz” zostaniemy przeniesieni na stronę Autodesk; w celu pobrania wersji próbnej programu należy kliknąć „Pobierz wersję testową”, cały czas pozostawiając otwartą stronę producenta i wyłączając inne witryny, otwarte aktualnie w przeglądarce internetowej (w przeciwnym wypadku pobieranie i instalacją nie rozpoczną się) - zostanie wówczas ściągnięty instalator sieciowy, który pobierze resztę potrzebnych plików z Internetu

Uwaga: przed uruchomieniem wersji próbnej zostaniemy poproszeni o zalogowanie się za pomocą Autodesk ID; w przypadku, gdy ktoś go nie posiada, istnieje możliwość uzyskania go z poziomu programu – wystarczy wypełnić prosty formularz rejestracyjny

Okres testowy: 30 dni

3DS Max 2015

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.