partner serwisu

3DCrafter 9.3 Build 1620

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
24,8 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
7484
Średnia ocena:
Twoja ocena:

3D Canvas to narzędzie do tworzenia trójwymiarowych obiektów i animacji oferujące intuicyjne podejście do modelowania 3D przy pomocy techniki przeciągnij i upuść.

Skomplikowane modele mogą być stworzone przy użyciu prymitywów 3D, lub przy pomocy specjalnych narzędzi Object Building Tools. Dołączone narzędzia pozwalają na deformację, rzeźbienie i malowanie obiektów 3D. Utworzone animacje mogą być wyświetlane klatka po klatce, w czasie rzeczywistym, lub nagrane do pliku wideo w formacie AVI, by bez problemu dystrybuować gotowy materiał. Możliwości programu można rozszerzać za pomocą różnego rodzaju wtyczek dostępnych na stronie producenta.

Nowa wersja programu oferuje mocno przemodelowany interfejs użytkownika, który można dowolnie modyfikować chowając niepotrzebne elementy. Ale jeśli kiedykolwiek zajdzie potrzeba ich użycia, już po jednym kliknieńciu schowane elementy rozwijają się i pokazują w pełnej krasie.

Aplikacja jest oferowana w dwóch dodatkowych płatnych wersjach Plus i Pro, oferujących zdecydowanie więcej narzędzi i mechanizmów przydatnych przy produkcji gier czy renderowaniu fotorealistycznych obrazków.

3D Canvas

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.