partner serwisu

1Click DVD Copy 6.1.2.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
5,68 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
3399
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program do wykonywania kopii filmów na płytach DVD, z możliwością zapisania ich na dysku jako struktury folderów. Tworzona kopia może być identyczna, jak oryginał lub możemy zdecydować, jakie elementy chcemy pominąć.

Za każdym razem film, który chcemy skopiować, jest zgrywany na dysk, przetwarzany i tak przygotowana kopia może być zapisana na płytę. W programie znajdziemy kilka opcji pozwalających odchudzić płytę z niepotrzebnych nam elementów: dodatków i epizodów, wszystkich ścieżek językowych, ścieżki dźwiękowej w formacie DTS, napisów, menu płyty oraz zrekompresować filmy z płyty dwuwarstwowej, tak by zmieścił się na płycie jednowarstwowej. Nagranie kopii możemy wykonać bezpośrednio w programie lub za pomocą dowolnej aplikacji do nagrywania płyt DVD Video.

Przy tworzeniu kopii program używa unikalnego i innowacyjnego rozwiązania CPRx, które pozwala wykonać kopię płyty DVD z błędnymi sektorami lub złą strukturą DVD Video. I nie chodzi tu o uszkodzenia powstałe w czasie użytkowania płyty, a te wprowadzone specjalnie na etapie masteringu, aby uniemożliwić wykonanie kopii tak zabezpieczonego filmu. Niestety program nie obsługuje filmów zabezpieczonych, dlatego przy wykonywaniu ich kopii należy użyć dodatkowego oprogramowania np. DVD43, które potrafi współpracować z aplikacją 1Click i w locie usuwa zabezpieczenia.

Okres testowy: 10 dni lub wykonanie 3 kopii.

1Click DVD Copy

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.