partner serwisu

1Click DVD Converter 3.1.2.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
12,7 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
2183
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program do konwersji filmów na płytach DVD do formatów powszechnie używanych na komputerach, konsolach i odtwarzaczach przenośnych, telefonach komórkowych i wszelkiego rodzaju odtwarzaczach multimedialnych.

Skonwertowanie całej płyty DVD Video za pomocą programu sprowadza się do jednego kliknięcia. Aplikacja sama wybierze odpowiednie pliki, dopasuje ustawienia adekwatnie do wcześniej wybranego profilu urządzenia docelowego i wykona proces konwersji. Autorzy umieścili profile dla najczęściej spotykanych urządzeń i formatów: iPad, iPod, iPhone, Apple TV, Archos, Creative Labs Zen, DivX, Microsoft Zune i Sony PSP. Możliwe jest także wybranie rozdzielczości wideo oraz trybu powiększenia w zależności od naszych preferencji (obcięcie obrazu lub dodanie czarnych pasów). Oprócz trybu konwersji jednym kliknięciem, dla zaawansowanych użytkowników przewidziano dodatkowe opcje i bardziej rozbudowany proces, w którym można np. podejrzeć jak wynikowy materiał będzie prezentował się na urządzeniu docelowym.

Przy tworzeniu kopii program używa unikalnego i innowacyjnego rozwiązania CPRx, które pozwala wykonać kopię płyty DVD z błędnymi sektorami lub złą strukturą DVD Video. I nie chodzi tu o uszkodzenia powstałe w czasie użytkowania płyty, a te wprowadzone specjalnie na etapie masteringu, aby uniemożliwić wykonanie kopii tak zabezpieczonego filmu. Niestety program nie obsługuje filmów zabezpieczonych, dlatego przy wykonywaniu ich kopii należy użyć dodatkowego oprogramowania np. DVD43, które potrafi współpracować z aplikacją 1Click i w locie usuwa zabezpieczenia.

Okres testowy: 10 dni lub wykonanie 3 konwersji.

1Click DVD Converter

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.