partner serwisu

Wyciek listy plików .apk dla Samsunga Galaxy Note 4

Wyciek listy plików .apk dla Samsunga Galaxy Note 4
Autor:
Radosław Kasperczak
Data publikacji:
19 lipca 2014, 23:53
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
.apk, aplikacje, evleaks, galaxy, galaxy note 4, phablet, samsung, wqhd, wyciek

O jednym z najbardziej oczekiwanych smartfonów (a dokładniej phabletów) tego roku, Samsungu Galaxy Note 4, wiemy coraz więcej. Kolejną cegiełkę, którą możemy dołożyć do posiadanego przez nas zbioru informacji, stanowi wyciek listy plików .apk, mających znajdować się na pokładzie najnowszego "notatnika" koreańskiego producenta.

Listę udało się zdobyć źródłu znanemu pod nazwą evleaks. Mimo, że nie jest ona zbyt rozbudowana, pozwala na zdobycie kilku ciekawych informacji.

Funkcjonalność niektórych aplikacji jest raczej jasna i nie pozostawia wielkiego pola do snucia domysłów - przykłady to choćby SamsungMusic_20, VoiceNote4t czy też PhotoTable. Inne, takie jak np. SStudio_WQHD potwierdzają fakt otrzymania przez Galay Note 4 ekranu o rozdzielczości WQHD (2560 x 1440 pikseli).

Obecność SHealth3_5 może potwierdzać (choć wcale nie musi - aplikacja może działać też bez dodatkowego wsparcia) obecności czujnika promieniowania UV (o którym słyszy się od pewnego czasu). Ulepszania w funkcjonowaniu aparatu fotograficznego mogą sugerować aplikacje PhotoStudio_WQHD, OutOfFocusViewer oraz SmartselfShot (której obecność pokazuje, że walka wśród producentów o jak najlepszą funkcjonalność w kwestii "selfie" będzie w najbliższym czasie się coraz bardziej zaostrzać).

Co do innych pozycji z listy - trudno dokładnie wskazać, jakie będzie ich przeznaczenie, choć ich nazwy dosyć konkretnie wskazują, do jakiej dziedziny funkcjonalności powinny one należeć. Zapewne wraz z ujawnianiem kolejnych informacji, dotyczących nowego Note'a, będzie można uczynić to z większą dokładnością. Tymczasem pozostaje czekać na kolejne wieści (lub przecieki - te wszak mogą być znacznie bardziej interesujące), dotyczące flagowego modelu ze stajni Samsunga.Galaxy_note_4_wyciek_apk

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.