partner serwisu

Wacom Bamboo Paper trafia na Androida i Windows Phone 8.1

Wacom Bamboo Paper trafia na Androida i Windows Phone 8.1
Autor:
Robert Multan
Data publikacji:
25 lipca 2014, 13:52
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
android, apple ios, google android, google play, ios, itunes appstore, microsoft windows phone, piórko, rysowanie, stylus, tablet, tablet graficzny, wacom, wacom bamboo, windows phone 8, windows phone 8.1

Wiodący producent tabletów graficznych, firma Wacom, poinformowała właśnie o udostępnieniu swojej aplikacji mobilnej do notatek - Bamboo Paper - w wersji na Androida i Windows Phone 8.1. Dzięki niej wykonywanie odręcznych notatek i rysunków na ekranie tabletu lub telefonu będzie równie proste, jak w przypadku korzystania z tradycyjnej kartki papieru i ołówka.

Bamboo Paper był od paru miesięcy dostępny dla użytkowników platformy iOS, co pozwoliło na udoskonalenie produktu przed udostępnieniem szerszej rzeszy użytkowników. „Nauczyliśmy się wiele od naszych klientów od czasu, kiedy udostępniliśmy Bamboo Paper na urządzenia z iOS. Wnioski te zaimplementowaliśmy tworząc Bamboo Paper na wiodące platformy. Teraz oferujemy najlepsze narzędzie do kreatywnego myślenia zarówno na główne, jak i nowo powstałe mobilne systemy operacyjne’’ - komentuje Mike Gay, dyrektor działu Consumer Business w firmie Wacom.

Dzięki aplikacji będzie można dać upust swojej kreatywności dzięki rozbudowanemu zestawowi narzędzi, takich jak: pędzle, aerografy, ołówki i inne. Po stworzeniu rysunku lub notatki z użyciem Bamboo Paper, efekt swojej pracy można - dzięki wbudowanej funkcji - udostępnić z poziomu aplikacji do serwisów takich jak: Evernote, Google Drive, Dropbox, Tumblr czy na Facebooka.

Bamboo Paper Bamboo Paper

Z Bamboo Paper można korzystać bez dokupowania żadnych zewnętrznych akcesoriów, ale do pełnego komfortu wymagane będzie dokupienie rysika kompatybilnego z pojemnościowymi ekranami dotykowymi (na przykład Wacom Bamboo Stylus). Należy jednak pamiętać, żeby - w celu uniknięcia rysowania przypadkowych bohomazów - nie dotykać jednocześnie dłonią powierzchni ekranu.

Bamboo Paper z okazji swojej premiery na urządzeniach z Androidem i Windows Phone dostępny jest w czasie promocji całkowicie bezpłatnie w serwisach Google Play, iTunes AppStore, Windows Phone Market oraz Amazon AppStore.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.