partner serwisu

Tesco Ezakupy - sklep w telefonie

Tesco Ezakupy - sklep w telefonie
Autor:
Krzysztof Pojawa
Data publikacji:
14 maja 2014, 16:38
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
aplikacja ezakupy, aplikacja mobilna tesco, ezakupy, tesco, tesco ezakupy, zakupy przez telefon

Zakupy przez internet kojarzą się zazwyczaj z nabywaniem sprzętu AGD/RTV, komputerów i innej elektroniki użytkowej oraz odzieży i obuwia. Coraz większą popularnością cieszą się jednak również codzienne zakupy spożywcze. Potwierdzeniem tego może być chociażby fakt, iż od stycznia zeszłego roku już ponad milion osób skorzystało z możliwości dokonywania zdalnych zakupów za pośrednictwem udostępnionej przez sieć hipermarketów Tesco strony internetowej. Teraz natomiast brytyjska spółka postanowiła dać taką możliwość również użytkownikom smartfonów i tabletów, wprowadzając aplikację Tesco Ezakupy przeznaczoną dla urządzeń mobilnych.

Tesco Ezakupy umożliwia wybór produktów z bardzo szerokiego asortymentu - znaleźć tu można zarówno artykuły spożywcze, wśród nich warzywa i owoce, pieczywo, wędliny i mrożonki, ale również artykuły chemiczne i kosmetyczne, zabawki dla dzieci czy karmę i akcesoria dla zwierząt. Nie zabrakło także wszelkiej maści sprzętu AGD i elektroniki użytkowej. Produkty do zakupu wybrać można z pełnej oferty sieci, można też zapoznać się z aktualnie obowiązującymi w Tesco promocjami.

Tesco Ezakupy  Tesco Ezakupy

Najciekawszą funkcją aplikacji zakupowej Tesco jest jednak czytnik kodów kreskowych wykorzystujący wbudowany w smartfon aparat fotograficzny.  Dzięki niemu nie trzeba już wybierać niezbędnych produktów z listy, wystarczy zeskanować kod kreskowy produktu, którego zapasy chcemy uzupełnić (w naszym szybkim teście była to margaryna) i po chwili zobaczymy go na ekranie - oczywiście jeżeli znajduje się on w ofercie sklepu.

Tesco Ezakupy  Tesco Ezakupy

Aplikacja umożliwia również wybór daty i godziny dostawy zakupów do domu. Warto jednak zauważyć, że od tego, który dzień i przedział godzin wybierzemy, koszt dostawy będzie się różnić.

Tesco Ezakupy

Aplikacja Tesco Ezakupy dostępna jest obecnie na urządzenia mobilne z Androidem, można pobrać ją bezpłatnie z Google Play. Do końca maja pojawi się też wersja aplikacji przeznaczona dla iPhonów.  

alejazz.pl
2014.05.17, 11:45
żadna nowina, my jako sklep internetowy mamy tak od roku !!!!
www.alejazz24.pl
2019.09.16, 19:03
Jakie ceny mają w sklepie? Czy ceny są podobne do tych w https://evita.com.pl/ ?
2019.09.16, 19:03
kosz
Edytowane przez autora (2019.09.16, 19:04)