partner serwisu

Tech Awards 2017 - startujemy z plebiscytem na najlepsze produkty roku

Tech Awards 2017 - startujemy z plebiscytem na najlepsze produkty roku
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
9 listopada 2017, 14:12
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
najlepsze aplikacje, najlepsze produkty, najlepsze programy, najlepsze usługi, plebiscyt, tech awards 2017

Tech Awards 2017 to trzecia edycja głosowania na najlepsze produkty organizowanego przez redakcje serwisów Komputer Świat, PCLab, MobiRadar, Technowinki, Gry.Onet, Gamezillę, AGDLab, Verdykt oraz oczywiście Softonet. Swoje głosy możecie oddawać od dziś do 26 listopada. 

Plebiscyt Tech Awards 2017 to najlepsza okazja dla Was, żeby zagłosować na swoje ulubione marki oraz ich produkty i usługi. Wraz z innymi redakcjami nominowaliśmy 132 kandydatów do tytułu najlepszych w 11 kategoriach. My jesteśmy odpowiedzialni za Usługi i aplikacje mobilne. Wśród naszych kandydatów znajdziecie Uber Eats, Google Play Protect, my taxi match, Discord, Blik i kilka innych rozwiązań. Swoje głosy możecie oddawać od wczoraj do 26 listopada. Po tym dniu wszystkie zgłoszenia zostaną podliczone i wyłonimy zwycięzców we wszystkich kategoriach. Przedstawimy ich na uroczystej gali, która odbędzie się w Warszawie 7 grudnia.

Tech Awards - kategorie

 

Wszystkich bardzo gorąco zachęcamy do głosowania. Każdy z internatów może oddać jeden głos w każdej kategorii. Po zakończeniu głosowania możecie zarejestrować się. Nie musicie tego robić, ale wśród osób, które zdecydują się na to rozlosujemy atrakcyjne nagrody, których listę przedstawimy w kolejnej aktualności. Losowanie odbędzie się 8 grudnia, czyli dzień po oficjalnej gali. Tym czasem zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej plebiscytu Tech Awards 2017 i oddanie swoich głosów. Partnerami i sponsorami nagród gali tech Awards są firmy Plus, Creative, fitbit, BIVROST.

Tech Awards 2017
Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.