partner serwisu

Spotify Premium dla studentów za pół ceny

Spotify Premium dla studentów za pół ceny
Autor:
Sylwia Zimowska
Data publikacji:
19 kwietnia 2017, 15:56
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
spotify, spotify premium

Od 19 kwietnia br. wszyscy studenci, którzy potwierdzą swoją tożsamość w specjalnym systemie weryfikacyjnym, będą mogli skorzystać z atrakcyjnej ceny za usługę Spotify Premium. Dostęp do nieograniczonej wersji serwisu kosztować ich będzie jedynie 9,99 zł miesięcznie, a zatem o połowę mniej niż wynosi standardowa opłata. Co należy zrobić, by skorzystać z promocji?

Jeśli posiadasz status studenta i chcesz ubiegać się o zniżkę abonamentu Spotify Premium w pierwszej kolejności powinieneś wejść na stronę promocji i założyć tam konto użytkownika. W następnym kroku niezbędne będzie potwierdzenie swojej tożsamości przez SheerID. Konieczne będzie wpisanie imienia i nazwiska oraz nazwy uczelni, a także przesłanie skanu jednego z dokumentów potwierdzających status studenta: odpis z indeksu, plan zajęć, legitymację studencką. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz maila z potwierdzeniem przyznania zniżki. Promocja jest przyznawana na rok - po tym okresie Spotify upomni się o kolejny dokument potwierdzający kontynuowanie nauki. Minus jest jeden - może okazać się, że Twoja uczelnia nie jest objęta akredytacją. Wówczas pozostaje jedynie czekać, aż Spotify zaktualizuje swoją listę szkół.

Spotify

Oferta dla studentów została wprowadzona nie tylko w Polsce. Spotify udostępniło ją w 36 krajach na całym świecie. Wcześniej dostęp do promocji miały tylko Niemcy, Wielka Brytania i USA. Tym samym szwedzki startup dumnie przyznaje, że jest największym serwisem muzycznym pod względem zasięgu geograficznego, który oferuje streaming muzyki dla studentów. A dlaczego to właśnie tę grupę społecznościową firma postanowiła wyróżnić? Studenci to jedna z najbardziej oddanych i zaangażowanych grup wśród fanów muzyki, dlatego jesteśmy dumni z tego, że możemy dać milionom z nich dostęp do szerokiego katalogu utworów dostępnych w Spotify w obniżonej cenie. - Alex Norstorm, Chief Premium Business Officer w Spotify.

Z serwisu Spotify można oczywiście korzystać bez żadnych opłat, jednak wówczas nie uzyska się dostępu do takich funkcji jak: nieprzerwanego odtwarzania muzyki bez reklam, 

katalogu ponad 30 milionów utworów, możliwości zapisywania muzyki w trybie offline,
lepszej jakości dźwięku odtwarzanych utworów, a także - jeśli plotki się potwierdzą - odtwarzania nowości. Konto premium w serwisie Spotify kosztuje aktualnie 19,99 zł na miesiąc. Najkorzystniej wypada jednak plan premium dla rodziny. W cenie 29,99 zł miesięcznie możemy udostępnić usługę pięciu kontom. Jeśli oferta Spotify Cię nie przekonuje, polecamy sprawdzić nasze zestawienie muzycznych usług w chmurze.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.