partner serwisu

Snapchat wprowadza szereg nowości

Snapchat wprowadza szereg nowości
Autor:
Sylwia Zimowska
Data publikacji:
6 lipca 2017, 14:38
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
aktualizacja, komunikator internetowy, snapchat

Popularna aplikacja społecznościowa wprowadza aktualizację, która pozwoli użytkownikom w łatwy sposób zmienić tło na zdjęciu i zmodyfikować swój głos. Od teraz do snapów dołączać można także linki, dzięki którym odbiorcy w wygodny sposób uzyskają dostęp do polecanych przez nadawcę stron.

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Pobranie łatki oznaczonej numerem 10.12.0 umożliwi korzystanie z nowych funkcjonalności Snapchata. Najważniejszą zmianą jest system dodawania linków. Od teraz, gdy wykonamy zdjęcie, z paska narzędzi po prawej stronie ekranu będziemy mogli wybrać ikonkę spinacza. Pozwoli ona na wpisanie linku, który po wysłaniu snapa odbiorcy zobaczą w formie niewielkiego napisu ze strzałką. Każdy kto wykona gest przesunięcia takiego snapa w górę będzie mógł przejść bezpośrednio na stronę podaną w linku. Takie rozwiązanie otwiera nowe możliwości związane z programami afiliacyjnymi, na których zarabiają popularni blogerzy i influencerzy. Pomoże także zwrócić uwagę odbiorcy na ciekawy temat np. adres sklepu, w którym kupiliśmy dany produkt czy link do wydarzenia na Facebooku.

Snapchat nie zapomniał też o osobach lubiącym modyfikować zdjęcia i filmy. Po aktualizacji będą one mogły wycinać obiekty i postacie z tła, a następnie nakładać na drugi plan grafiki. Wystarczy, że w trybie edycji snapa wybiorą ikonkę nożyczek i kwadratu z paskami, a następnie zaznaczą pierwszy plan zdjęcia. Kolejną nowością jest modulator głosu, który jest teraz niezależną opcją. Dzięki temu, bez względu na wybrany przez nas filtr, będziemy mogli jeszcze odpowiednio zmodyfikować głos. Do wyboru są cztery efekty (m.in. robot i bas). Aktualizacja powinna już być dostępna na wszystkich urządzeniach z iOS i Androidem.

Chcesz więcej najlepszych publikacji o świecie mobile? Zainstaluj MobiRadar już dziś i korzystaj tylko z najlepszych aplikacji.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.