partner serwisu

Re_Forms21, czyli drugie życie formatek Oracle Forms

Re_Forms21, czyli drugie życie formatek Oracle Forms
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
12 grudnia 2016, 13:10
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
.net, java, oracle forms, re_forms21

Re_Forms21 to rozwiązanie opracowane przez polską firmę 7bulls.com. Dzięki niemu możliwe jest szybkie i względnie tanie przeprowadzenie migracji nierozwijanych już formatek Oracle Forms, które wykorzystywane są w najróżniejszych instytucjach. Opracowana przez 7bulls.com technika to przede wszystkim oszczędność czasu oraz pieniędzy potrzebnych do opracowania przez firmy nowych rozwiązań. 

Z formatkami Oracle Forms możemy spotkać się bardzo wielu aplikacjach biznesowych. Korzystamy z nich płacąc podatki, kupując samochody, czy kontaktując się z agentami ubezpieczeniowymi. Niestety Oracle Forms to rozwiązanie dość leciwe i niewspierane przez producenta. Sprawia to, że firmy nie mają możliwości łatwej modernizacji infrastruktury i zamiast tego stają przed koniecznością opracowania własnych rozwiązań co jest nie tylko czasochłonne, ale także drogie.

Lekarstwem na to może okazać się technika Re_Forms21 opracowana przez polską firmę 7bulls.com. Opisywane rozwiązanie pozwala przedsiębiorcom nie tylko zaoszczędzić do 75% czasu potrzebnego na stworzenie nowego systemu informatycznego, ale także zmiesza o 60% koszty. Re_Forms21 zmniejsza także ryzyko wystąpienia błędów w aplikacjach, bo wszystkie akcje związane z konwersją dzieją się automatycznie. Co więcej migracja do nowego środowiska jest etapowa i pozwala na wsteczne przełączanie się na Oracle Forms na tej samej bazie danych. Dzięki temu przedsiębiorstwa nie są narażone na niepotrzebne przestoje związane z wdrożeniem nowych rozwiązań.

Rozwój technologii, nawet tej najlepszej, zawsze dochodzi do etapu ściany, której, korzystając
z dotychczasowych rozwiązań nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Tak stało się z Oracle Forms, które nie są w stanie dziś dotrzymać kroku potrzebom organizacji i rozwoju biznesu. Ale nowa technologia nie powinna zaprzepaszczać dotychczasowego dorobku. Re_Forms21 otwiera drogę firmom do ich dalszego rozwoju, także integracji z innymi systemami Oracle, zachowując wygląd i działanie systemu praktycznie bez zmian." – powiedział Piotr Niedźwiecki, Dyrektor Działu Rozwiązań Biznesowych 7bulls.com.

Z nowego rozwiązania skorzystała już Toyota Motor Poland. W ramach prac w polskim oddziale japońskiego producenta samochodów skonwertowano 220 formatek, z czego aż 80% należało do tych o znacznym stopniu skomplikowania. W tym przypadku nieocenione okazały się możliwości równoległej pracy w obu środowiska na tych samych danych i brak wprowadzania rewolucyjnych zmian po stronie użytkownika końcowego.

Re_Forms21 to ciekawa alternatywa dla firm, których działalność opiera się na wykorzystaniu nierozwijanego już środowiska Oracle Forms i stających przed koniecznością opracowania nowych rozwiązań pozwalających na dalszy rozwój. Zdecydowana oszczędność czasu oraz pieniędzy w porównaniu do tworzenie systemów informatycznych od podstaw, a także możliwość jednoczesnej pracy w obu środowiskach w czasie migracji, to czynniki, które uatrakcyjniają rozwiązanie stworzone przez polską firmę 7bulls.com.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.