partner serwisu

OC i AC w komórce? Tak, dzięki SkyCash

OC i AC w komórce? Tak, dzięki SkyCash
Autor:
Marek Kowalski
Data publikacji:
13 lutego 2017, 11:55
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
ac, mobilny zakup oc, oc, oc przez komórkę, oc przez telefon, pakiety ubezpieczeniowe, skycash, ubezpieczenia, ubezpieczenia komunikacyjne

SkyCash to prezentowana już przez nas aplikacja ułatwiająca płatności mobilne za różne usługi, bilety czy ubezpieczenia turystyczne. Od dziś możliwe jest również kupowanie ubezpieczeń komunikacyjnych za pośrednictwem tego programu. Do dyspozycji użytkowników są zarówno odrębne oferty ubezpieczeń OC i AC, jak i pakiety łączone: OC + AC. Rozpoczęcie transakcji jest banalnie proste, wystarczy za pomocą telefonu z zainstalowaną aplikacją SkyCash zeskanować kod z dowodu rejestracyjnego ubezpieczanego pojazdu.

Obsługa kodów Aztec, które znajdują się na każdym dowodzie rejestracyjnym zarejestrowanego w naszym kraju pojazdu poruszającego się po drogach publicznych bardzo ułatwia zakup ubezpieczenia. Użytkownik smartfonu z zainstalowaną aplikacją SkyCash nie musi dzięki temu ręcznie wprowadzać parametrów ubezpieczanego samochodu oraz danych właściciela. Zeskanowanie kodu z dowodu rejestracyjnego powoduje automatyczne przeniesienie do aplikacji danych niezbędnych do zawarcia ważnej transakcji zakupu wybranego rodzaju ubezpieczenia.

Ubezpieczenia komunikacyjne to nie pierwszy rodzaj ubezpieczeń, jakie za pośrednictwem aplikacji mobilnej i smartfonu zakupić mogą posiadacze telefonów z zainstalowaną aplikacją SkyCash. Od połowy ubiegłego roku użytkownicy rzeczonej aplikacji mogą kupować turystyczne polisy ubezpieczeniowe. Niemniej to właśnie duże zainteresowanie tym sposobem nabywania ubezpieczeń spowodowało poszerzenie oferty usługowej SkyCash właśnie o ubezpieczenia komunikacyjne. Tomasz Krajewski, prezes SkyCash podkreśla, że umowę ubezpieczeniową można zawrzeć w bardzo prosty sposób w dowolnym miejscu. Prezes Krajewski jest przekonany, iż również ubezpieczenia komunikacyjne będą cieszyły się dużym powodzeniem wśród użytkowników aplikacji SkyCash, zapowiedział też dalszy rozwój oferty ubezpieczeniowej, z której będą mogli skorzystać posiadacze smartfonów.

Polecamy
SkyCash

Prosta i wygodna w obsłudze aplikacja umożliwiająca m. in. dokonywanie płatności za parkowanie, zakup biletów autobusowych i kolejowych, zakup biletów do kin, doładowania telefonów, wypłaty z bankomatów. Płatności dokonywane z konta SkyCash lub z karty płatniczej po jej połączeniu z aplikacją.

Oprócz indywidualnych polis ubezpieczeniowych obejmujących np. wyłącznie obowiązkowe ubezpieczenie OC, aplikacja SkyCash daje dostęp również do różnego typu pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych. W programie znajdziemy również pakiety łączone OC + AC, a także polisy zapewniające bardziej kompleksową ochronę ubezpieczeniową, obejmujące Assistance czy NNW. Płatność za wybraną polisę realizowana jest za pomocą powiązanej z kontem SkyCash karty płatniczej lub bezpośrednio ze środków w cyfrowej portmonetce SkyCash (oczywiście ta musi być uprzednio zasilona odpowiednią kwotą). Polisa zaczyna obowiązywać natychmiast po zatwierdzeniu transakcji, zostaje ona też automatycznie zapisana w aplikacji, a posiadacz telefonu otrzymuje dodatkowo polisę na adres e-mail podany podczas rejestracji konta SkyCash.

Warto zaznaczyć, że płatność może być realizowana jednorazowo, jak i rozłożona na 2, 4 lub nawet 12 rat. Przy czym osoby decydujące się na comiesięczną spłatę ratalną mogą liczyć na pewien bonus: jeżeli 11 rat zapłacą w terminie, ostatnia będzie im darowana. Partnerami SkyCash w kwestii obsługi transakcji zakupu ubezpieczeń komunikacyjnych są: UNIQA Polska oraz Benefia Ubezpieczenia.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.