partner serwisu

Netflix w Polsce? Jeszcze nie teraz

Netflix w Polsce? Jeszcze nie teraz
Autor:
Krzysztof Pojawa
Data publikacji:
21 maja 2014, 13:36
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
netflix, netflix w polsce, niemcy, polska

Jeśli czytaliście nasz poradnik, w którym opisywaliśmy, jak używać Netflixa w Polsce, to mamy dla was ważną wiadomość - on nadal jest i przez bliżej nieokreślony czas będzie aktualny. Jeśli go nie czytaliście, a chcielibyście używać tej usługi, szybko go przeczytajcie. Naprawdę warto, bo ogłoszone przez właściciela najpopularniejszego serwisu oferującego usługę Video On Demand plany ekspansji nadal nie obejmują naszego kraju.

Informacja o wejściu Netflixa na rynki zachodniej Europy przekazana została w klasyczny, nowoczesny sposób, czyli na Twitterze. Niestety, polscy użytkownicy nadal nie mają powodów do radości, cieszyć się mogą natomiast mieszkańcy Niemiec, Francji, Belgii, Szwajcarii i Luksemburga. Do tych krajów usługa zawita przed końcem bieżącego roku. Kiedy dokładnie? Takich szczegółów Netflix w swojej informacji nam oszczędził.

Netflix w Polsce? Jeszcze nie teraz

A co z Polską? Na razie właściciel serwisu nie zdradza ani słowem planów związanych z naszym krajem, nie wiadomo więc nawet, czy hasło "Polska" pojawia się w głowach osób zarządzających rozwojem serwisu. Mamy nadzieję, że tak i że za jakiś czas podobna do dzisiejszej informacja brzmieć będzie "We'll launch in Poland". A na razie wszystkim zainteresowanym korzystaniem niedostępnej - oficjalnie - usługi pozostaje lektura Softonetu i aplikacje typu Hola Better Internet czy Unlocator.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.