partner serwisu

Mobilny Amazon obsługuje już język polski

Mobilny Amazon obsługuje już język polski
Autor:
Sylwia Zimowska
Data publikacji:
20 września 2017, 00:02
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
amazon, amazon po polsku, android, smartfon

Do tej pory by móc skorzystać z polskiej wersji językowej jednego z największych sklepów internetowych na świecie należało uruchomić internetową przeglądarkę. Od teraz w mobilnej wersji aplikacji pojawił się również nasz rodzimy język, dzięki czemu można wygodniej korzystać z całego serwisu.

Nadal czytasz artykuły o aplikacjach na Androida na komputerze? Ułatw sobie życie i zainstaluj MobiRadar - naszą nową aplikację o wszystkim co z Androidem związane. Znajdziesz w niej najlepsze poradniki, zestawienia i inne ciekawe artykuły. Dzięki MobiRadar będziesz używał tylko najlepszych aplikacji.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

W sklepie Google Play aplikacja Amazon dostępna jest pod nazwą "Amazon Shopping". Po jej pobraniu polski klient jest automatycznie przekierowywany do niemieckiej wersji serwisu, która oferuje bezpłatną dostawę do naszego kraju przy zakupach powyżej 39 euro. By móc skorzystać z rodzimej wersji językowej wystarczy w menu ustawień aplikacji zmienić język wyświetlania na polski. Oprogramowanie posiada przetłumaczoną nie tylko nawigację, ale też strony pomocy oraz wszelkie informacje na temat dostaw i przesyłek. Użytkownik otrzymuje także dostęp do zakładki z najlepszymi ofertami produktów dostarczanych do kraju. Przetłumaczenie aplikacji na język polski to kolejny krok w stronę rozwoju usług sieci Amazon w Polsce.

AmazonW ustawieniach zmienimy język z angielskiego na polski.
 

Amazon rozpoczął w Polsce działalność 2014 roku, jednak wciąż nie funkcjonuje on bezpośrednio w naszym kraju. Gigant rozwija tu póki co infrastrukturę logistyczną - obecnie działają trzy magazyny (dwa we Wrocławiu i jeden pod Poznaniem), biuro w Warszawie i Centrum Rozwoju Technologii w Gdańsku. Jesienią tego roku ruszą kolejne dwa centra logistyczne - w Kołbaskowie koło Szczecina oraz w Sosnowcu. Wśród produktów Amazona można znaleźć obecnie 7200 ofert od polskich przedsiębiorców. Miejmy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli uzyskać dostęp do abonamentu Amazon Prime gwarantującego dostawę w jeden dzień i dodatkowe rabaty na produkty.

MobiRadar - najlepsze aplikacje

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.