partner serwisu

Masz nową Lumię? Te gry możesz mieć za darmo!

Masz nową Lumię? Te gry możesz mieć za darmo!
Autor:
Krzysztof Pojawa
Data publikacji:
18 kwietnia 2014, 14:40
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
asphalt 7: heat, assassin's creed, brain challenge hd, earthworm jim, gry za darmo, let’s golf 2, modern combat 4, n.o.v.a. 3, nokia, nokia lumia, order & chaos, promocja, shark dash

Co zrobić, żeby przekonać użytkowników smartfonów do częstego, regularnego korzystania ze sklepu z aplikacjami? Najlepiej przygotować dobre, powtarzalne promocje. A w jaki sposób przekonać ich do zakupu nowych modeli sprzętu? Zaproponować im jeszcze lepsze cenowo oferty na aplikacje. Przynajmniej tak uważają Nokia i Microsoft, oferując użytkownikom cotygodniową obniżkę cen wybranych, za każdym razem innych aplikacji a także przygotowując zestaw darmowych gier dla posiadaczy najnowszych urządzeń Lumia.

Promocja Red Stripe to copiątkowa obniżka cen na kilka wybranych gier i aplikacji dostępnych w Sklepie Windows Phone. Obniżka znacząca, bo wynosząca minimum 50% standardowej ceny oprogramowania. 

Aktualną listę gier i aplikacji znajdziecie w zakładce Okazje Red Stripe w Sklepie Windows Phone - warto ją regularnie odwiedzać, żeby nie przegapić możliwości zakupu interesującego oprogramowania w bardzo okazyjnych cenach.

Kolekcja Red stripe

Równie interesująca, a może nawet jeszcze ciekawsza jest dodatkowa promocja skierowana do posiadaczy najnowszych urządzeń z serii Lumia, czyli modeli  Lumia 625, Lumia 1020, Lumia 1320 i Lumia 1520. Mogą z niej skorzystać również właściciele smartfona Lumia Icon, choć tych w Polsce zapewne nie ma zbyt wielu. Na czym polega wyjątkowość tej oferty? Otóż nabywcy wymienionych urządzeń mogą zupełnie za darmo pobrać pełne, w stu procentach funkcjonalne gry przygotowane przez Gameloft. 

Które gry? Ile można zaoszczędzić decydując się na zakup jednego z najnowszych modeli Lumii? Poniżej przedstawiamy listę objętą promocją aplikacji wraz z cenami, które muszą zapłacić właściciele pozostałych modeli smartfonów z Windows Phone.

  • Asphalt 7: Heat - 15,99 zł
  • Assassin's Creed - 15,99 zł
  • Brian Challenge - 15,99 zł
  • Earthworm Jim - 3,49 zł
  • Let's Golf 2 - 15,99 zł
  • Modern Combat 4 - 22,99 zł (nie działa na Lumii 625)
  • N.O.V.A.3 - 22,99 zł (nie działa na Lumii 625)
  • Order & Chaos - 22,99 zł (nie działa na Lumii 625)
  • Shark Dash - 3,49 zł

Łączna kwota, jaką można zaoszczędzić na tych grach, to 139, 91 zł, czyli sporo. Posiadacze najniższego modelu spośród wszystkich objętych promocją zaoszczędzą jednak tylko 70,94 zł, czyli o prawie połowę mniej, ale nawet 70 złotych, które zamiast wydać, można zostawić we własnej kieszeni jest kwotą nie do pogardzenia.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.