partner serwisu

Klawiatura SwiftKey z poręcznym schowkiem, obsługą skrótów i trybem incognito

Klawiatura SwiftKey z poręcznym schowkiem, obsługą skrótów i trybem incognito
Autor:
Tomasz Kurzak
Data publikacji:
29 listopada 2016, 11:25
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
altalizacja, android, incognito, klawiatura, swiftkey

SwiftKey dla Androida to jedna z najlepszych, a przez wielu uznawana za najlepszą klawiaturę ekranową dla mobilnego systemu operacyjnego od Google. Dzięki najnowszej aktualizacji ta aplikacja stała się jeszcze lepsza, a wszystko za sprawą obsługi poręcznego schowka, skrótów oraz trybu incognito.

SwiftKey to zwycięzca naszego zestawienia najlepszych klawiatur ekranowych dla Androida. Producenci aplikacji jednak nie spoczywają na laurach i po dodaniu do niej wspomaganego przez sztuczną inteligencję algorytmu przewidywania słów opracowali kolejne rozwiązania, które ułatwią nam pisanie na smartfonach i tabletach. W sklepie Google Play pojawiła się właśnie aktualizacja klawiatury ekranowej SwiftKey, która teraz obsługuje poręczny schowek, równie przydatne skróty oraz tryb incognito.

Klawiatura SwiftKey

Pierwsze ze wspomnianych nowości wzajemnie uzupełniają się. W opisywanym schowku przechowywać możemy składające się nawet z kilku wyrazów zwroty, które następnie będziemy mogli szybko umieszczać w pisanym przez nas tekście. Dzięki takiemu rozwiązaniu często powtarzane przez nas ciągi wyrazów, jak np. adres domowy lub firmowy wstawimy do konwersacji za pomocą dwóch dotknięć ekranu. Uzupełnieniem tej funkcji są skróty przypisywane do ciągów znaków. Nasz adres domowy możemy skojarzyć ze słowem adres1, a po jego wpisaniu klawiatura SwiftKey będzie automatycznie podpowiadać pełną wersję adresu.

Klawiatura SwiftKey

Trzecia z nowości w klawiaturze ekranowej SwiftKey to tryb incognito. Jego włączenie przełącza bohatera naszej aktualności w tryb "tajny". W czasie korzystania z niego aplikacja nie będzie zapamiętywać w swoim słowniku wpisywanych przez użytkowników słów, co może okazać się bardzo przydatne, kiedy z naszego urządzenia korzystają inne osoby lub dzieci. Najnowszą wersję klawiatury ekranowej SwiftKey możecie pobrać ze sklepu Google Play klikając przycisk znajdujący się poniżej.

Najlepsza na Androida
SwiftKey Keyboard

Znakomita klawiatura ekranowa dla Androida wyposażona w funkcje autouzupełniania, automatycznego poprawiania błędów oraz przekształcania mowy na tekst, a także mechanizm przewidywania wprowadzanych słów. Możliwe jest także pisanie za pomocą gestów.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.