partner serwisu

Jakdojade.pl kupiony przez Grupę Onet-RAS Polska

Jakdojade.pl kupiony przez Grupę Onet-RAS Polska
Autor:
Krzysztof Pojawa
Data publikacji:
22 grudnia 2016, 16:45
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
aplikacja, city-nav, grupa onet-rasp, jakdojade.pl, onet, rasp, sprzedaż, właściciel

Jakdojade.pl, największa polska wyszukiwarka połączeń w komunikacji miejskiej, ma nowego właściciela. 69% udziałów w spółce City-Nav sp. z o. o. zarządzającej serwisem i aplikacją mobilną kupiła właśnie Grupa Onet-RAS Polska.

Zakup Jakdojade.pl ma być dla Grupy Onet-RAS Polska krokiem w kierunku umocnienia pozycji lidera wśród wydawców aplikacji mobilnych w Polsce. Jak mówi Jovan Protic, COO nowego właściciela wyszukiwarki, dzięki zakupowi, Onet-RASP jest coraz bliżej osiągnięcia założonego celu jakim jest obecność na wyświetlaczu każdego smartfona w kraju. Dodanie aplikacji Jakdojade do naszego portfolio produktów mobilnych zapewni atrakcyjne możliwości naszym klientom reklamowym i pozwoli nam zdobyć pozycję preferowanego partnera w dziedzinie mobilnych kampanii reklamowych o dużej sile oddziaływania.

Bartosz Burek, jeden z twórców Jakdojade.pl  wraz z pozostałymi współzałożycielami wyszukiwarki - Arturem Szychtą oraz Mikołajem Grajkiem - zachowa 30% udziałów w City-Nav i pozostanie w zarządzie spółki. Dołączy do nich dwóch przedstawicieli nowego większościowego udziałowca. Burek jest zadowolony z transakcji, a także uważa, że umożliwi ona szybszy wzrost i poszerzenie oferty Jakdojade o nowe ekscytujące funkcje.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.