partner serwisu

Integracja Twitch z World of Tanks i World of Warplanes

Integracja Twitch z World of Tanks i World of Warplanes
Autor:
Radosław Kasperczak
Data publikacji:
25 lipca 2014, 16:16
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
e-sport, google, gry komputerowe, mmo, rozgrywka sieciowa, transmisje strumieniowe, twitch.tv, wargaming.net, wg stream mod, world of tansk, world of warplanes

World of Tanks i World of Warplanes zdobywały sobie przez ostatnie miesiące coraz większe zainteresowanie wśród graczy. Zawdzięczają to bardzo dużej grywalności, a oprócz tego także przedstawianą tematyką - zmagania przede wszystkim II-wojenne, ale nie tylko, to realia, które pobudzają wyobraźnię wielu milionów osób na całym świecie. Wspomniane gry dają pewną namiastkę atmosfery bitewnych zmagań. Dla tych zaś, którzy chcą z boku przyglądać się wydarzeniom rozgrywającym się na polu bitwy, Wargaming, producent obu tytułów, przygotował całkowicie nową funkcjonalność.

Owa funkcjonalność to integracja popularnego serwisu, udostępniającego media strumieniowe z rozgrywek e-sportu, Twitch.tv (odwiedzanego co miesiąc przez kilkadziesiąt milionów użytkowników, a ostatnio przejętego przez Google) z World of Tanks i World of Warplanes.

Twitch_logo

Modyfikacja o nazwie „The WG Stream mod” ma zadowolić zarówno początkujących graczy, jak i tych bardziej zaawansowanych. Według jej twórców, wystarczy jedno kliknięcie, by dowolna bitwa rozgrywana w którymś ze wspomnianych tytułów była transmitowana do widzów platformy Twitch. Co więcej, rozgrywka może być przekazywana już z poziomu garażu lub hangaru. Istnieje możliwość konfiguracji skrótów klawiaturowych zarządzających transmisją. Dostępnych jest też wiele opcji, odpowiedzialnych za optymalizację jakości materiału.

Statystyki podają, że od momentu uruchomienia w serwisie oficjalnego kanału Wargaming, liczba graczy uczestniczących w rozgrywkach World of Tanks i World of Warplanes wzrosła dwukrotnie, zaś liczba oglądających wzrosła o 15%. Być może wraz z nową modyfikacją liczby te powiększą się jeszcze bardziej.

World_of_tanks_screen

Jak powiedział Mike Turner, wiceprezes rozwoju biznesowego w Wargaming: „Cieszymy się z dostarczenia graczom modyfikacji WG Stream do World of Tanks i World of Warplanes. Możliwość transmisji dynamicznej akcji z obu tytułów rzeszom użytkowników Twitch jest bardzo istotne dla naszej firmy. WG Stream daje naszym pilotom i czołgistom możliwość podzielenia swoimi największymi sukcesami milionom oglądającym na całym świecie.”

Modyfikacje do obu gier można pobrać z naszej strony, klikając na przyciskach poniżej.

PobierzWorld of Tanks - WG Stream Mod

PobierzWorld of Warplanes - WG Stream Mod

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.