partner serwisu

Fakt24 - nowa aplikacja informacyjna dla Androida i iOS

Fakt24 - nowa aplikacja informacyjna dla Androida i iOS
Autor:
Marek Kowalski
Data publikacji:
10 kwietnia 2017, 14:57
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
android, aplikacja informacyjna, fakt24, ios

Fakt24 to najnowsza aplikacja informacyjna opracowana przez wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska. Dzięki niej użytkownicy telefonów z Androidem oraz systemem iOS będą mogli śledzić na bieżąco najważniejsze informacje z kraju i ze świata, a także tych dotyczących lokalnych społeczności polskich miast.

Polecamy
Fakt24

Fakt24 to aplikacja dostarczająca użytkownikowi najświeższych informacji z kraju i ze świata. Program prezentuje w przystępny sposób wiadomości ogólne, finansowe, polityczne, sportowe, a także plotki z życia gwiazd.

Nowa aplikacja Fakt24 daje dostęp do najważniejszych informacji ogólnoświatowych i krajowych. Oprócz tego program dostarczy informacji lokalnych z największych polskich miast. Zakres tematyczny obejmuje różnorodne zagadnienia: od światowej polityki po lokalne problemy społeczne. Fakt24 to nie tylko zróżnicowana tematyka, ale również informacja przekazywana w różnej formie. Użytkownik aplikacji oprócz artykułów tekstowych będzie mógł na telefonie lub tablecie z systemem Android i iOS oglądać materiały wideo czy galerie zdjęć. Źródło danych to treści tworzone przez zespół redakcyjny dziennika Fakt. Użytkownicy telefonów i tabletów z Androidem mogą pobrać program powyżej. Posiadacze sprzętu Apple'a z systemem iOS znajdą program w oficjalnym sklepie App Store.

 

Intuicyjny i czytelny interfejs oraz łatwe udostępnianie treści to zalety aplikacji Fakt24

Zaletą aplikacji informacyjnej Fakt24 jest prosta obsługa. Przewijanie treści w pionie pozwala dotrzeć do materiałów z wybranej kategorii tematycznej. Natomiast przesuwając palcem ekran w lewo i w prawo zmieniamy tematykę publikacji. Dotknięcie nagłówka informacji prowadzi do właściwego materiału, którym może być artykuł prasowy, film lub galeria. Aplikacja umożliwia również przeglądanie komentarzy Czytelników. Możliwe jest również samodzielne wyrażanie opinii o czytanym czy oglądanym materiale.

Aplikacja informacyjna Fakt24 pozwala też na szybkie udostępnienie treści na różnych serwisach społecznościowych. Oglądane materiały można przesyłać znajomym za pomocą Facebooka, Messengera, Twittera czy WhatsApp. Oprócz tego w nagłówku każdej informacji opublikowanej w programie Fakt24 znajdziemy ikonkę udostępniania. Po jej wskazaniu interesującą nas treść możemy udostępnić za pomocą wszystkich kanałów wymiany danych dostępnych w naszym telefonie. Fakt24 zadebiutował w ubiegłym tygodniu i jak do tej pory aplikacja otrzymuje bardzo wysokie noty od użytkowników. Ocena punktowa wersji dla Androida dostępnej w sklepie Google Play to aż 4,7 w pięciostopniowej skali.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.