partner serwisu

Aplikacja Fitbit już dostępna na Windows Phone 8.1

Aplikacja Fitbit już dostępna na Windows Phone 8.1
Autor:
Robert Multan
Data publikacji:
29 lipca 2014, 21:22
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
bezprzewodowe, ekosystem, endomondo, figura, fitbit, fitbit aria, fitbit flex, fitbit zip, gadżet, krokomierz, sen, waga, windows phone 8.1, wireless, zdrowie

Dbanie o rozsądną dietę i zdrową figurę nigdy nie należało do zadań szczególnie łatwych, zamieniając się często z czasem w symfonię "może od jutra" i "przecież to tylko jeden pączek". Z pomocą użytkownikom urządzeń z Windows Phone 8.1 może przyjść od dzisiaj aplikacja Fitbit, która właśnie trafiła do Windows Phone Store.

Fitbit to nie tylko nowa pozycja w Windows Phone Store. To cały ekosystem urządzeń służących monitorowaniu stanu fizycznego użytkownika, w którego skład wchodzą różnego rodzaju krokomierze, monitory aktywności fizycznej i snu, a nawet wagi. Wszystkie posiadają funkcję komunikacji bezprzewodowej, dzięki której zarejestrowane przez nie informacje można szybko i wygodnie wyświetlić na ekranie telefonu. Ponadto aplikacja pomaga dbać o dietę, dzięki opcji ustalenia dziennego limitu kalorii, z jakich chcemy by składały codzienne posiłki (a tych w bazie danych jest ponad 350 tysięcy).

Fitbit dla Windows Phone 8.1 Fitbit dla Windows Phone 8.1

Za codzienny wysiłek i dbanie o dobre samopoczucie, aplikacja Fitbit przyznaje wirtualne trofea za zrzucenie kolejnych zbędnych kilogramów, czy długi prozdrowotny spacer. Uzyskane wyniki można również w prosty sposób porównywać ze znajomymi dzięki wbudowanym funkcjom społecznościowym.

Fitbit można ustawić jako jeden z kafelków na ekranie domowym dając szybki dostęp do podstawowych informacji o naszych osiągnięciach bieżącego dnia. Aplikacja dostępna jest obecnie jedynie w języku angielskim, a pobrać ją można tradycyjnie z serwisu Windows Phone Store (wymagany Microsoft Windows Phone w wersji 8.1 lub nowszej).

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.