partner serwisu

Android TV - IPLA dostępna na każdym urządzeniu z tym systemem

Android TV - IPLA dostępna na każdym urządzeniu z tym systemem
Autor:
Marek Kowalski
Data publikacji:
20 grudnia 2016, 15:54
Średnia ocena:
Twoja ocena:
Tagi:
android tv, cyfrowy polsat, ipla, vod

Android TV to system operacyjny przeznaczony dla telewizorów Smart TV, a także różnego typu dekoderów i przystawek Smart TV. Dla wszystkich posiadaczy tego typu urządzeń mamy dobrą wiadomość. Dla wszystkich urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Android TV Cyfrowy Polsat udostępnił właśnie autorską aplikację IPLA - popularny program kliencki usługi VOD znanej pod tą samą nazwą. Co ważne - z oferty filmowej i programowej dostępnej za pośrednictwem IPLI mogą korzystać zarówno użytkownicy urządzeń z Android TV w naszym kraju jak i poza jego granicami. 

IPLA w Android TV, to według Cyfrowego Polsatu pierwsza polska aplikacja VOD na rzeczoną platformę systemową telewizorów, dekoderów i przystawek Smart TV, o tak szerokiej ofercie polskojęzycznych treści i kanałów TV, w tym jedna z niewielu dostępnych na świecie, oferująca profesjonalnie przygotowane materiały nadawane na żywo.

Z nowej aplikacji mogą korzystać zarówno posiadacze telewizorów marek Sony i Philips działających pod kontrolą systemu Android TV, jak również użytkownicy wspomnianych przystawek "usmartawiających" z tym systemem. Oprócz tego IPLA staje się również dostępna dla użytkowników konsol Nvidia Shield i Razer Forge TV oraz licznych przystawek TV takich jak np. Xiaomi Mi Box 4K.

Ściślej rzecz biorąc, nowa aplikacja Cyfrowego Polsatu została udostępniona na każde urządzenie z systemem Android TV od wersji 5.0. W aplikacji widzowie znajdą szeroką ofertę różnego typu treści, kanały tematyczne - takie jak np. Ipla Dzieci (filmy i programy dla najmłodszych widzów), Ipla Wiedza i News (serwisy popularnonaukowe i informacyjne) czy Ipla Rozrywka (komedie, kabarety i inne programy rozrywkowe). Ponadto użytkownicy znajdujący się poza granicami Polski, mogą za pośrednictwem nowej aplikacji korzystać z niedostępnego w Polsce pakietu Ipla World.

Użytkowanie aplikacji jest bezpłatne, natomiast płatny jest - jak we wszystkich innych wersjach aplikacji - dostęp do poszczególnych pakietów programowych. Jednak również dla tych, którzy nie chcą ponosić dodatkowych kosztów, w nowej aplikacji czeka sporo materiałów udostępnianych bezpłatnie. Aby pobrać aplikację na urządzeniu z Android TV należy znaleźć ją w oficjalnym sklepie Google Play dostępnym z poziomu systemu na danym sprzęcie.

Brak komentarzy do tej publikacji. Dodaj pierwszy komentarz.