partner serwisu

Wise Registry Cleaner Free 7.23

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
2,20 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
106596
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosty w użyciu program do optymalizacji, defragmentacji i czyszczenia rejestru systemowego. Jego regularne używanie utrzyma rejestr w dobrej kondycji.

Rejestr systemowy jest sercem każdego systemu Windows. Im dłużej system działa na komputerze, tym większy staje się rejestr. Każdy nowo zainstalowany program zapisuje w rejestrze dane konfiguracji, dodaje powiązania z określonymi rodzajami plików itd. Niestety, nie wszystkie programy podczas odinstalowywania sprzątają po sobie. To sprawia, że w rejestrze roi się od niepotrzebnych, niepoprawnych danych, kierujących do nieistniejący plików. A im bardziej rejestr jest zaśmiecony, tym większa szansa na awarie systemu czy wolniejszą pracę komputera. Dodatkowo rejestr Windows po usunięciu z niego danych nie zmniejsza swojego rozmiaru, bo brak jest w systemie narzędzia do defragmentacji rejestru.

Wise Registry Cleaner to program stworzony specjalnie do optymalizacji rejestru. Aplikacja skanuje rejestr systemu Windows w poszukiwaniu niepotrzebnych i nieprawidłowych danych, a następnie prezentuje listę znalezionych pozycji użytkownikowi. Wyniki wyszukiwania przedstawione są z podziałem na kategorie, a program sam oznacza pozycje, które można bez obaw usunąć. Te, których usunięcie może zagrozić stabilności systemu, są domyślnie odznaczone. Oprócz czyszczenia rejestru program pozwala na optymalizację kilkunastu ustawień, które mogą przyspieszyć uruchamianie / zamykanie komputera, poprawić stabilność systemu, czy też zwiększyć wydajność komputera i sieci. Ostatni moduł programu pozwala na przeprowadzenie defragmentacji rejestru systemowego, co zmniejsza jego wielkość. A im mniejszy jest rejestr, tym jego wczytywanie zajmuje mniej czasu, co przekłada się na szybsze uruchamianie i pracę komputera.

Z poziomu programu możemy utworzyć kopię zapasową rejestru lub punkt przywracania systemu, które przydadzą się jeśli przesadzimy z czyszczeniem rejestru lub optymalizacje wprowadzone przez program nie spełnią naszych oczekiwań. Dla zaawansowanych użytkowników przewidziano możliwość obsługi program u z linii komend, a dla osób ceniących swój czas możliwość zdefiniowania zadania w terminarzu systemowym do automatycznego uruchamiania programu z wybranym trybem przeszukiwania i usuwania znalezionych plików.

Uwaga: polecamy pobranie najnowszego spolszczenie.

Wise Registry Cleaner Free

pobierzor
2014.09.06, 13:54
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.