partner serwisu

VMPCrypt 5.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
1,60 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
915
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Polski program kryptograficzny oparty na wydajnym i bezpiecznym algorytmie VMPC. Dzięki niemu zaszyfrujemy nasze pliki, foldery oraz stworzymy szyfrowane książki z wrażliwymi informacjami np. hasłami czy dokumentami.

VMPCrypt jest narzędziem umożliwiającym szyfrowanie plików i folderów (dostępne są różne tryby szyfrowania - wiele danych może być zaszyfrowanych do jednego pliku, lub każdy plik może zostać zapisany jako zaszyfrowana kopia), szyfrowanie dokumentów i ich przetwarzanie w zaszyfrowanej bazie danych, zaawansowane zarządzanie hasłami oraz skuteczne i nieodwracalne usuwanie plików z dysku.

Aplikacja umożliwia automatyczne dzielenie szyfrowanych danych na paczki o określonej wielkości, tak by można było umieścić je np. na płycie DVD. Szyfrowane dane można zapisać w postaci samodeszyfrującego się programu EXE, który nie będzie potrzebował do odszyfrowania zewnętrznej aplikacji. Dodatkowo szyfrowane dane mogą być skompresowane, co w wyniku da mniejszy plik wynikowy. Będzie to przydatne w przypadku dokumentów czy nieskompresowanych multimediów.

Głównym mechanizmem zabezpieczającym jest autorski algorytm twórcy programu, bazujący na odkrytej przez autora funkcji jednokierunkowej. Klucz szyfrujący może mieć długość aż 512 bitów, co czyni złamanie w ten sposób zaszyfrowanych danych praktycznie niemożliwym.

Ograniczenia: autor zmienił licencję na bezpłatną, ale wprowadził także nieobowiązkową rejestrację, o której możliwości aplikacja przypomina przy każdym uruchomieniu.VMPCrypt

pobierzor
2014.09.06, 13:57
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.