partner serwisu

Ultimate Chicken Horse pełna wersja

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
100 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
6009
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Zwariowana gra platformowa dla wielu graczy gdzie naszym celem jest dotarcie do końca poziomu, co nie zawsze jest proste, gdyż dzięki wbudowanemu edytorowi poziomów, każdy z uczestników może dodać coś od siebie, a tym samym utrudnić grę innym.

Ultimate Chicken Horse to gra platformowa przeznaczona dla wielu graczy, nastawiona na zaciętą rywalizację, w której liczy się zarówno strategia w budowaniu poziomu, jak i zręczne palce podczas próby przedarcia się przez utworzony w kooperacji poziom. Podczas tworzenia poziomu do dyspozycji graczy są różnego rodzaju bloki, trampoliny, teleporty, miotacze pocisków, pułapki oraz wiele innych niebezpiecznych elementów otoczenia. Zasada jest prosta - jeśli dotrzesz do flagi przed swoimi znajomymi to zdobywasz punkty, a im szybciej inni gracze odpadną, tym więcej punktów zostanie przyznane zwycięzcy. Dodatkowe punkty są przyznawane za umieszczenie przeszkód, które skutecznie zatrzymały innych graczy, za zbieranie bonusów umieszczonych na planszy itd.

Ta unikalna mieszanina, w której każdy jest zarówno twórcą jak i testerem, połączona z rywalizacją, tworzy niesamowitą atmosferę oraz poziom rywalizacji niespotykany w innych grach. Rozgrywka może odbywać się lokalnie lub online (tryb w fazie beta testów), a dzięki unikalnemu trybowi turowemu możliwa jest nawet rozgrywka przy użyciu jednego kontrolera, który przechodzi z rąk do rąk. Gra oferuje ciekawy styl graficzny poziomów oraz awatarów graczy.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
wiktorkaniemiec
2016.07.27, 15:59
natalia.radlicka
2017.07.22, 10:32
Ja nie wiem ale jak chce zainstalować to mi wyskakuje steam!!!