partner serwisu

PDF To WORD Converter 4.0

Pobierz
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
4,58 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
215214
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosty i szybki konwerter plików PDF do formatu Microsoft Word. Bardzo uproszczony interfejs umożliwia wykonanie konwersji w zaledwie trzech kliknięciach. Wspiera konwersję wielu plików jednocześnie.

PDF To Word Converter jest konwerterem plików PDF do formatu Microsoft Word (składnika pakietu Microsoft Office). Nie wymaga przy tym obecności Worda do przeprowadzenia samej konwersji. Wynikowy plik jest standardowym dokumentem MS Word i może być edytowany w dowolnym programie obsługującym ten format (np. OpenOffice czy LibreOffice).

Interfejs aplikacji został uproszczony do minimum tak, aby umożliwić szybką i bezproblemową konwersję pojedynczego pliku (nawet w trzech kliknięciach) lub grupy wielu plików (tzw. konwersja wsadowa). Z racji swojej prostoty, opcje konwersji ograniczają się do wybrania pierwszej i ostatniej strony dokumentu.

Konwerter wspiera wszystkie formaty plików PDF, jest przy tym w stanie przekonwertować także te zablokowane przed kopiowaniem i drukowaniem (po konwersji dokumenty mogą być edytowane bez ograniczeń). W procesie konwersji zachowywane są wszystkie style (na ile jest to możliwe) i przenoszone są grafiki. Nie ma jednak wsparcia dla OCR (konwersji tekstu z obrazów, np. zeskanowanych stron, na tekst).

Uwaga: wersja testowa z ograniczeniem konwersji do 50% zawartości dokumentu.

2014.03.11, 15:48
PDF 2 DOC
(wersja: 2.0)
Większość oprogramowania sobie nie radzi z prawidłową konwersją zwłaszcza gdy w pliku pdf są zastosowane nietypowe czcionki itp. itd. Osobiście do konwersji polecam: Nitro PDF Professional, który konwertuje nie tylko do plików doc, ale także do xls, png, jpg, tif, rtf. :>
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.