partner serwisu

Opera 12.02

Najnowsza wersja:Opera 12.16
Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
11,7 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
242818
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Najnowsze, stabilne wydanie szybkiej i coraz popularniejszej przeglądarki. Obok Firefox-a, stanowi dobrą alternatywę dla przeglądarki Internet Explorer.

To bardzo dobrze wyposażone, zaawansowane narzędzie internetowe oferuje blokowanie wyskakujących okien, przeglądanie w kartach, wbudowane wyszukiwarki internetowe oraz funkcje, takie jak przełomowy klient poczty, czytnik kanałów informacyjnych RSS/Atom, klient IRC. Każdy może dostosować wygląd i zawartość swojej Opery za pomocą kilku kliknięć myszy.

Opera

2013.12.07, 16:53
Ostatnia godna uwagi Opera
(wersja: 12.16)
Ostatnia prawdziwa wersja Opery.
Ta przeglądarka posiada masę funkcji w ogóle nieznanej w innych przeglądarkach. Bije na głowę wszystkie inne popularne programy swoją funkcjonalnością. Zwłaszcza obsługa formularzy, zarządzanie sesjami i zwłaszcza grupowanie kart to rzeczy, dla których warto używać Opery.
Jej niewątpliwe minusy to przestarzały silnik, brak aktualizacji (Opera nie jest już rozwijana; na jej miejsce powstał kulawy klon Chrome), niekompatybilność z niektórymi witrynami i duże zużycie pamięci. Kiepsko radzi sobie też z pocztą IMAP, ale inne przeglądarki w ogóle nie mają klienta poczty.
2013.01.31, 23:12
Fajna i ulepszona ale nadal wadliwa Opera 12.13 64bit
(wersja: 12.13)
Uzywałem jej ale nagle mi się wieszać zaczynała sie i patrze a tu mało pamięci RAM zostało a na dodatek na moim koncie My Opera skasowane zostały hasła do stron internetowych i zakłady też zostały usunięte gdyż miałem wolny internet czyli 64kbit/s . pocztę ma fajną program ale nie obsługuje niektórych biuletynów ten program niestety nie wiem czemu. mam nadzieje że to wszystko naprawia i zmniejszą zużycie pamieci RAM to wówczas na zawsze się przerzuce na opere bo mi się znudziły inne przeglądarki internetowe ale jak narazie unikam opery gdyż mam 4GB ramu i mało co ramu zostaje a avg powiadamia że opera zużywa nadmiernie pamięć RAM.
2012.11.29, 19:41
Szybka i lekka a zarazem energooszczędna
(wersja: 12.11)
Najlepsza przeglądarka internetowa na rynku.

Zalety:
-lekka i szybka
-energooszczędna co sprawia że nasz netbook albo laptop działa dłużej na bateri i to o nawet 1/3 czasu dłużej niżeli gdybyśmy używali firefoxa czy google chrome
-poczta email pod ręką bez włączania dodatkowych programów pocztowych która obciązają processorek niepotrzebnie
-dużo ciekawych dodatków jest a adblok plus nie działa ale warto pobrać polską wersje dodatku AdBlock i działa podobnie jak adblokplus w innych przeglądarkach

Wady:
- Napewno brak dodatków od większości antywirusów dla tej przeglądarki
-ale i mało dodatków dotyczących bezpieczeństwa ale wiadomo z czasem sie napewno to zmieni

Podsumowanie:
Najlepsza przeglądarka na rynku z czasem sie sam do niej przekonałem tzn. nie gubi haseł i nie sprawia dużo problemów jak firefox czy google chrome czy inne przeglądarki . z czasem ja uważam że Opera będzie popularniejsza niż firefox
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.