partner serwisu

Microsoft Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2010

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
543 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
26162
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów zawiera podstawowe narzędzia potrzebne do efektywnego wykonywania projektów szkolnych i domowych.

Gotowe do użycia szablony dostępne w programach Word 2010 i PowerPoint 2010 pozwalają uczniom i studentom na tworzenie wyróżniających się zadań domowych, a zaawansowane efekty wizualne i funkcje edytowania multimediów ułatwiają twórcze wyrażanie pomysłów. Program Excel 2010 oferuje narzędzia arkusza kalkulacyjnego używane przez profesjonalistów w celu ułatwienia pracy z danymi, począwszy od śledzenia wydatków, aż po tworzenie budżetu domowego. Natomiast program OneNote 2010 zapewnia jedno, uniwersalne, łatwo dostępne miejsce na projekty domowe oraz organizowanie notatek, plików i zasobów.

Okres testowy: 60 dni od momentu instalacji.

Ograniczenia: przeznaczony do zastosowań niekomercyjnych.

Uwaga: po wyświetleniu strony programu na witrynie firmy Microsoft należy kliknąć "WYPRÓBUJ TERAZ" i postępować zgodnie z kolejnymi instrukcjami; by pobrać program należy posiadać konto Live ID (można je założyć przed przystąpieniem do pobierania).


Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.