partner serwisu

J.U.L.I.A. demo

Pobierz
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
264 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
821
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Niezwykła gra narracyjna, w której w futurystyczną przygodę połączono zagadki logiczne, opartą na tekście eksplorację świata oraz wiele rodzajów mini gier.

Elitarna grupa naukowców zostaje wysłana do zbadania pierwszej kiedykolwiek odkrytej pozaziemskiej formy życia. Astrobiolog Rachel Manners budzi się z kriogenicznego snu i dowiaduje się, że jest jedyną pozostałą z całego zespołu. Na dodatek statek został uszkodzony przez meteor i utknął w nieznanym systemie planetarnym. Chociaż pozostali członkowie załogi nie żyją, Rachel nie jest sama. Na pokładzie jest jeszcze J.U.L.I.A. - sztuczna inteligencja statku, oraz MOBOT - robot używany przy eksploracji nieprzyjaznych planet. J.U.L.I.A. nie jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania Rachel, twierdząc, że jej pamięć została uszkodzona. Na razie nie ma podstaw, by jej nie wierzyć, ale czy AI mówi prawdę?

W grze duża rolę odgrywa narracja, przedstawiana w postaci tekstu, głosu, przerywników filmowych i wielu obrazków. Zadaniem gracza jest rozwikłanie zagadki nieudanej misji oraz  zaginionych członków załogi. W tym celu trzeba będzie odwiedzić sześć różnych planet, zbadać ich powierzchnię w poszukiwaniu materiałów oraz pokierować MOBOT-em podczas ich eksploracji. Wydobyte minerały posłużą do napraw uszkodzonego statku oraz jego doposażania. Cała gra jest wypełniona mini grami pojawiającymi się np. podczas napraw statku czy wytwarzania nowego wyposażenia na podstawie znalezionych przez MOBOT-a schematów.

W demie zapoznamy się z podstawowymi mechanizmami rozgrywki i zbadamy pierwszą planetę.

Wymagania sprzętowe: gra bez problemu uruchomi się nawet na kilkuletnich maszynach pod kontrolą systemu Windows XP lub nowszego.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.