partner serwisu

Guts and Glory alpha

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Linux (x32, x64)
Mac OS X (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
600 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1818
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Gra zręcznościowa, w której zwyczajni ludzie stawiani są przed niesamowitymi wyzwaniami, gdzie na każdym kroku czeka na nich śmierć! Wybierz swój środek transportu i spróbuj swoich sił w niesamowitym wyścigu.

Trasy na których rozgrywane są wyścigi najeżone są niebezpiecznymi przeszkodami, które zarówno z zawodników, jak i ich pojazdów, zrobią mokrą plamę, poucinają to i owo, czy rozerwą na strzępy. Wśród dostępnych środków lokomocji znajdziemy typowy rower, różnego rodzaju samochody samoróbki, a nawet cudeńka z napędem rakietowym. Cel jest prosty - dotrzeć do celu nie dając się wszystkim czekającym na drodze niebezpieczeństwom. A tych jest bez liku, w tym są obrotowe ostrza, wielkie kule wyburzeniowe, średniowieczne działa, wieżyczki strzelnicze i wiele innych.

Każdy z pojazdów zachowuje się zgodne z modelem fizycznym realnego odpowiednika i może ulec uszkodzeniu. Pasażerowie reagują na zdarzenia w oparciu o fizykę szmacianej lalki oraz mogą utracić kończy. Prowadzi to do wielu unikalnych i zabawnych sytuacji. Z uciętych członków sika krew, która pada na otoczenie oraz innych uczestników. Pojazdy gną się, są miażdżone oraz wypadają z nich urwane elementy. Nierzadkim widokiem na mecie jest okrwawiony, pozbawiony kilku części ciała czy przeszyty strzałami zawodnik, poruszający się zdemolowanym pojazdem, który jest o krok od tragicznego końca.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.